دیدار کارکنان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) با نماینده ولی فقیه در استان لرستان

بهمن 17, 1398
798 بازدید

  صبح امروز : دیدار کارکنان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) با نماینده ولی فقیه در استان لرستان معنویت امام خمینی (ره) مردم را برای پیروزی انقلاب یک صدا کرد نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: بعد معنوی امام خمینی(ره) سبب شد که این معنویت به سمت توده‌های مردم سرازیر شود و همه یکدل و یکصدا شوند […]

 

صبح امروز :

دیدار کارکنان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) با نماینده ولی فقیه در استان لرستان

معنویت امام خمینی (ره) مردم را برای پیروزی انقلاب یک صدا کرد

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: بعد معنوی امام خمینی(ره) سبب شد که این معنویت به سمت توده‌های مردم سرازیر شود و همه یکدل و یکصدا شوند که نتیجه این اتحاد به پیروزی انقلاب انجامید.

کارکنان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) صبح امروز  در محل بیت امام جمعه با نماینده ولی فقیه در لرستان دیدار کردند.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی، نماینده ولی فقیه در لرستان در این جلسه اظهار داشت : از آنجایی که سقوط شاه به نفع غرب و شرق نبود همه آنها با یکدیگر متحد شدند تا نگذارند این انقلاب پیروز شود.

وی افزود: آن بعد معنوی که در وجود رهبر انقلاب بود، سبب شد که این معنویت به سمت توده‌های مردم سرازیر شود و همه یکدل و یکصدا شوند به طوری که همه مردم یک حرف می زدند و یک مطالبه واحد داشتند.

نماینده ولی فقیه در لرستان پیروزی انقلاب اسلامی را حاصل اتحاد مردم دانست و عنوان کرد: این سنت الهی است که به دنبال اراده تشریحی خداوند اراده تکوینی هم می‌آید یعنی حمایت خدا را در پی دارد همانطور که این حمایت شامل حال بسیاری از انبیای الهی شده است.

وی بیان کرد: گلستان شدن آتش برای حضرت ابراهیم(ع) یکی از نمونه‌های امداد الهی است که مصادیق این امدادهای غیبی را در جنگ تحمیلی به وفور مشاهده کردیم مانند طوفان شنی که در طبس جنگنده‌های آمریکایی را سرکوب کرد؛ در حقیقت هر کس در مسیر خدا قدم بردارد خداوند هم او را یاری می‌کند.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی گفت: در جنگ تحمیلی دیدیم که دشمن حتی با آخرین تجهیزات هوایی جنگی هم نتوانست حریف عزم و اراده رزمنده‌های ما شود؛ آنها مثل کوه محکم بودند و در کنار  دقت و مهارتی که داشتند به معنویت، اخلاق، توکل و توسل به شدت پایبند و معتقد بودند. رزمنده‌های ما به دست یاری خدا ایمان داشتند و در تمام مراحل کار به اهل بیت توسل می‌کردند.

وی تصریح کرد: شهید تهرانی مقدم بعد از پایان ساخت هر موشک می گفت: «رونمایی از این موشک بماند برای دیگران. ما وقت نداریم و باید به سراغ موشک دیگر برویم» که نتیجه وجود این چنین انسان‌هایی یک سیلی به صورت آمریکای جنایتکار می‌شود.

نماینده ولی فقیه در لرستان اظهارداشت : امام خمینی (ره) چنین فرزندانی را پیش بینی می‌کرد که یک روزی آمریکا را خوار می‌کنند، امید را در دل مردم زنده می‌کنند و عصبانیت را برای دشمنان به ارمغان می‌آورند.

وی افزود: در قرآن اوصاف پیروان پیامبر اینگونه تعریف شده که نسبت به خودشان مهربان و دلسوزند و با دشمنان سرسخت‌اند و همانند دانه‌ای است که از خواب بیرون می‌آید و کسی باور نمی‌کند روزی چنان محکم روی پای خود بایستند که سبب عصبانیت دشمنان می‌شوند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:, , ,