چهارمین جلسه ویدئوکنفرانس ستاد استانی مقابله با بحران کرونا ویروس

چهارمین جلسه ویدئوکنفرانس ستاد استانی مقابله با بحران کرونا ویروس
فروردین 17, 1399
388 بازدید

چهارمین جلسه ویدئوکنفرانس ستاد استانی مقابله با بحران کرونا ویروس این جلسه به ریاست دکتر خادمی استاندار استان لرستان و با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی ، نماینده ولی فقیه در استان لرستان ، پیرو کنترل بازار و همچنین ساماندهی اقلام بهداشتی،برگزار شد . لزوم ساماندهی توزیع اقلام بهداشتی در لرستان؛ مسئولان […]

چهارمین جلسه ویدئوکنفرانس ستاد استانی مقابله با بحران کرونا ویروس
این جلسه به ریاست دکتر خادمی استاندار استان لرستان و با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی ، نماینده ولی فقیه در استان لرستان ، پیرو کنترل بازار و همچنین ساماندهی اقلام بهداشتی،برگزار شد .

لزوم ساماندهی توزیع اقلام بهداشتی در لرستان؛ مسئولان گروه‌های جهادی را حمایت کنند

نماینده ولی فقیه در لرستان به لزوم ساماندهی توزیع اقلام بهداشتی در لرستان تاکید کرد و گفت: استاندار و فرمانداران، گروههای جهادی را حمایت کنند چرا که برای مقابله با کرونا نیازمند حضور گروه‌های جهادی و جوانان هستیم.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی در چهارمین جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا که از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد با اشاره به ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان اظهار داشت: حضرت علی اکبر(ع) با توجه به اوصاف پیامبر (ص) از لحاظ منطق،گفتار صادقه، صورت و سیرت شبیه تریت انسان به پیامبر (ص) بود. حضرت علی اکبر(ص) به عنوان جوانی که مظهر ایثار، آگاه، ولایت مدار، متواظع و حق پذیر بهترین الگو برای جوانان است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در رابطه با توزیع اقلام بهداشتی در استان نیز افزود: اگر جهت ساماندهی اقلام بهداشتی در استان اقداماتی انجام شود به طور یقین شاهد گشایشی در این حوزه خواهیم بود.

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه امسال مراسمات ویژه نیمه شعبان به دلیل شیوع کرونا و اهمیت سلامت مردم از طریق مجازی برگزار می‌شود عنوان کرد: در بحث فعالیت گروه‌های جهادی بنده پیشنهاد می‌کنم استاندار و فرمانداران با نمایندگان گروه‌های جهادی دیداری داشته باشند و از نزدیک در جریان کار این گروه‌ها قرار گیرند چرا که ممکن است مشکل کرونا ادامه داشته باشد بر همین اساس به کمک و حضور این جوانان در گروه‌های جهادی در شهرها و بخش‌های استان نیاز داریم در همین راستا باید از این گروه‌ها حمایت کنیم.

وی خطاب به رئیس علوم پزشکی لرستان بیان کرد: با توجه به بودجه‌ای که از طرف دولت جهت مقابله با کرونا تعریف شده است از ظرفیت نمایندگان جهت مذاکره با سازمان برنامه و بودجه و سایر مقامات کشوری جهت گرفتن بودجه برای مراکز بهداشتی و بیمارستانی استفاده کرد.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت: از ریاست دانشگاه علوم پزشکی انتظار داریم چنانچه بودجه‌ای درآینده به دانشگاه اختصاص دادند در اختیار کادر درمانی قرار بدهند که احساس خستگی نکنند.

وی تصریح کرد: روحانیون استان لرستان از همان روزهای ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان پای کار آمدند و گام‌های بسیار خوبی برداشتند و تا ریشه کنی این ویروس منحوس در کنار مسئولان و گروه‌های جهادی هستند.