پیام نماینده ولی‌فقیه در لرستان به مردم سلسله: در خانه بمانید تا بر ویروس کرونا غلبه کنید

پیام نماینده ولی‌فقیه در لرستان به مردم سلسله: در خانه بمانید تا بر ویروس کرونا غلبه کنید
اسفند 28, 1398
360 بازدید

نماینده ولی‌فقیه در لرستان در پیامی به مردم شهرستان سلسله گفت: در خانه بمانید تا بر ویروس و این بیماری غلبه کنید، باید نکات بهداشتی و پیام‌های کادر درمانی را رعایت و آن‌ها را جدی بگیرید. به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان جلسه شورای فرهنگی شهرستان سلسله با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین […]

نماینده ولی‌فقیه در لرستان در پیامی به مردم شهرستان سلسله گفت: در خانه بمانید تا بر ویروس و این بیماری غلبه کنید، باید نکات بهداشتی و پیام‌های کادر درمانی را رعایت و آن‌ها را جدی بگیرید.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان جلسه شورای فرهنگی شهرستان سلسله با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی‌فقیه در لرستان، فرماندار و جمعی از مسئولان برگزار شد تا اقدامات انجام شده در رابطه با مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی نماینده ولی فقیه در لرستان این جلسه اظهارداشت: حضور ما در سلسله برای ارزیابی اقدامات انجام شده جهت مقابله با کرونا ویروس است، گزارش‌های ارائه شده در مورد کارهای انجام شده امید بخش بوده و این نشان از هماهنگی و همدلی ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی و حضور نیروهای مردم‌ نهاد، بسیجیان، جوانان حزب الهی و انقلابی و همراهی مسئولان در این شهرستان است.

وی افزود: همدلی و همراهی خیران در شهرستان سلسله و همچنین لرستانی‌های مقیم خارج لرستان و حتی لرستانی‌های مقیم خارج از کشور در مورد کمک رسانی به الشتر ستوندی است.

تجهیز بیمارستان الشتر به دستگاه سی‌تی‌اسکن و ونتیلاتور

نماینده ولی‌فقیه در لرستان عنوان کرد: دستگاه‌های مورد نیاز بیمارستان الشتر از جمله دستگاه سی‌تی‌اسکن و دستگاه ونتیلاتور برای بیمارستان تهیه و در حال ارسال است. پک‌هایی نیز از طریق سپاه پاسداران و ستاد اجرایی فرمان امام راحل به سوی سلسله گسیل داده شده و به زودی به دست مردم می‌رسد.

وی گفت: ما توانسته‌ایم بر اوضاع مسلط شویم و این وضع امیدبخش است و مردم کاملا مطمئن باشند که با یاری خدا این ویروس تا 15 فروردین از الشتر، استان و کشور خارج خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی تصریح کرد: مردم باید همراهی کنند. مردم فهیم، فرهنگی، متدین و انقلابی الشتر جز شهرستان‌هایی بودند که پای انقلاب اسلامی ایستادند و خود را در جنگ هشت ساله نشان دادند و حماسه‌ها آفریدند و اکنون وقت آن است حماسه دیگری بیافرینند و آن ماندن در خانه است.

وی خاطرنشان کرد: هرچند برای مردم سخت است که این سنت دیرینه را انجام ندهند ولی با توجه به شرایط حاضر، در مجلس ترحیم و دیگر مراسمات حضور پیدا نکنند چون تنها را درمان ماندن در خانه است و ما باید به نقطه‌ای برسیم که آمارمبتلایان سیرنزولی پیدا کند.

نماینده ولی فقیه در لرستان در پیامی به مردم شهرستان سلسله نیزاظهارداشت: درخانه بمانید تا بر ویروس و این بیماری غلبه کنید. باید نکات بهداشتی و پیام‌های کادر درمانی را رعایت و آن‌ها را جدی بگیرید.

وی افزود: کسانی که عمدا رعایت نکنند از لحاظ شرعی گناه کرده‌اند زیرا سبب بیمارشدن خود و دیگران شده‌اند. در کنار در خانه ماندن و رعایت مسائل بهداشتی نباید از یاد خدا و دعا غافل شویم زیرا یاد خدا سبب آرامش دل و اجابت دعاست.