پیام تبریک نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد به مناسبت نیمه شعبان

پیام تبریک نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد به مناسبت نیمه شعبان
فروردین 20, 1399
416 بازدید

پیام تبریک نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد به مناسبت نیمه شعبان ??بسم الله الرحمن الرحیم?? ونُرِیدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَی الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الأرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّهً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ سوره قصص ، آیه ۵ پانزدهم شعبان المعظم، سالروز میلاد باسعادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت امام عصر (عج) است، که به […]

پیام تبریک نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد به مناسبت نیمه شعبان

??بسم الله الرحمن الرحیم??

ونُرِیدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَی الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الأرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّهً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ سوره قصص ، آیه ۵

پانزدهم شعبان المعظم، سالروز میلاد باسعادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت امام عصر (عج) است، که به برکت میلاد با سعادت آن حضرت، یکی از پر برکت ترین اعیاد مسلمانان و فرصت معنویِ ارزشمندی برای ارتباط با معبود در کسب برکات الهی است.

امروز، بیش از هر زمان دیگر، جهان تشنه ی عدالت، صلح و معنویت است و در انتظار آن به سر میبرد که یگانه منجی عالم بشریت با اذن الهی، بار دیگر پرچم خداشناسی ، آزادگی ، عدالتخواهی و مبارزه با ظلم را بدست گرفته و حکومت فراگیر اسلام ناب محمدی (ص) را بر جهان حاکم نماید.

به یقین شناخت منجی عالم بشریت و زمینه سازی جهت حضور آن حضرت که دل انسان‌های بصیر را از دیرباز به خود مشغول داشته است، می‌تواند منجر به نجات و رستگاری انسان‌ها گردد و آنان را از ظلمت و گمراهی رهایی بخشد. به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) «بزرگ‌ترین وظیفه‌ی منتظران امام زمان این است که از لحاظ اخلاقی، اعتقادی ،عملی و عاطفی با مؤمنین و همچنین برای پنجه درافکندن با زورگویان، خود را آماده کنند.

اینجانب فرارسیدن فرخنده میلاد باسعادت یگانه منجی عالم بشریت، حضرت بقیه الله الاعظم، (ارواحنا له الفداه) که به نام روز جهانی مستضعفین و روز سربازان گمنام امام زمان(عج) نامگذاری شده است را به پیشگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) و به همه شیعیان و دوستداران آن حضرت، به ویژه مردم شریف و ولایتمدار استان لرستان ،خانواده های معظم شهداء و سربازان گمنام امام زمان (عج) تبریک و تهنیت عرض نموده، از درگاه خداوند متعال، تعجیل در فرج آن حضرت، همراه با خدمتگزاری در عصر غیبت با پیروی از منویات نائب برحقش را برای همگان، درخواست می نمایم.

سید احمد رضا شاهرخی