پیام تبریک نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد به مناسبت ۱۲ فروردین ماه “روز جمهوری اسلامی ایران”

پیام تبریک نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد به مناسبت ۱۲ فروردین ماه “روز جمهوری اسلامی ایران”
فروردین 11, 1399
339 بازدید

یوم الله دوازدهم فروردین ماه سالروز استقرار و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، روز تجلی حضور مردم ایران در تعیین سرنوشت خود را جشن می گیریم.  روز آری گفتن به تجدید حیات اسلام ناب محمّدی (صلی الله علیه و آله) در بیعت با ولایت مطلقه فقیه و حفظ دستاوردهای شکوهمند اسلامی به زعامت حضرت […]

یوم الله دوازدهم فروردین ماه سالروز استقرار و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، روز تجلی حضور مردم ایران در تعیین سرنوشت خود را جشن می گیریم.

 روز آری گفتن به تجدید حیات اسلام ناب محمّدی (صلی الله علیه و آله) در بیعت با ولایت مطلقه فقیه و حفظ دستاوردهای شکوهمند اسلامی به زعامت حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) و شهدای این سرزمین می باشد.

 روز سرآغاز حکومت مستضعفین و غلبه بر مستکبرین غاصب است. همانگونه که حضرت امام خمینی (ره) فرمودند : صبح گاه ۱۲ فروردین که روزنخستین حکومت الله است از بزرگ ترین اعیاد ملی و مذهبی ماست و ملت ما باید این روز بزرگ را عید بگیرند و زنده نگه دارند .

اینجانب روز دوازدهم فروردین و اعیاد ماه شعبان را به محضر حضرت بقیه الله الاعظم (ارواحناه لمقدمه الفداه)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و مردم متدین و شهید پرور استان لرستان خصوصاً مدافعین سلامت و همه گروه های جهادی و انقلابی تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای آرمان های بلند امام راحل (ره) و منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، از درگاه خداوند متعال درخواست می نمایم.

《سید احمد رضا شاهرخی》