لزوم تکریم هنرمندان لرستان؛ به وضعیت معیشتی اساتید هنر توجه ویژه‌ شود

لزوم تکریم هنرمندان لرستان؛ به وضعیت معیشتی اساتید هنر توجه ویژه‌ شود
اسفند 27, 1398
275 بازدید

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: تکریم هنرمندانی که در عرصه هنر فاخر و ارزشمند کانون فرهنگ و ادب باید از سوی همه مسئولان استان انجام شود همچنین به وضعیت معیشتی این اساتید توجه ویژه‌ای شود. به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی عصر امروز در […]

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: تکریم هنرمندانی که در عرصه هنر فاخر و ارزشمند کانون فرهنگ و ادب باید از سوی همه مسئولان استان انجام شود همچنین به وضعیت معیشتی این اساتید توجه ویژه‌ای شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی عصر امروز در حاشیه بازدید از کانون پرورش فکری استان لرستان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مبداء تمام تحول‌ها آموزش و پرورش است اظهار داشت: خوشبختانه کانون پرورش فکری در رشته‌های مختلف فرهنگی و هنری است دارای اساتید برجسته است که خدمات فرهنگی و تربیتی در سطح بالا را به دانش‌آموزان ارائه می‌دهند.

وی افزود: جهت نوسازی و بازسازی کانون پرورش فکری مقرر شده نوسازی مدارس، شهرداری، استانداری و سایر دستگاه‌های مربوطه پای کار بیایند.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: هرگونه پیشرفت در کشور مبتنی بر نظام تعلیم و تربیت اسلامی در آموزش و پرورش است و همچنین پیام جمهوری اسلامی به نسل جوان باید در قالب هنر نشان داده شود.

وی بیان کرد: وقوع انقلاب اسلامی با تدبیر و هنرمندانه شروع و به پیروزی رسید بر همین اساس توجه به هنر فاخر به عنوان میراث گذشتگان بسیار اهمیت دارد و باید این هنر را بازآموزی و به کمک کانون فرهنگ و ادب به نسل‌های آینده انتقال دهیم.

حجت الاسلام والمسلمین ‌شاهرخی گفت: تکریم هنرمندانی که در عرصه هنر فاخر و ارزشمند کانون فرهنگ و ادب باید از سوی همه مسئولان استان انجام شود و نشست‌هایی با این اساتید جهت بهره‌گیری از ایده‌های سازنده برگزار کنند و همچنین به وضعیت معیشتی این اساتید توجه ویژه‌ای شود.

انتهای خبر /