لرستان نیازمند کار مضاعف و تدبیر با شتاب است

لرستان نیازمند کار مضاعف و تدبیر با شتاب است
فروردین 17, 1399
830 بازدید

دیدار دکتر مرتضی محمودوند و دکتر مهرداد ویسکرمی،منتخبین مردم حوزه انتخابیه خرم آباد و چگنی در مجلس یازدهم با حجت الاسلام و المسلمین دکتر شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان . لرستان نیازمند کار مضاعف و تدبیر با شتاب است/قطعا شرایط حال و آینده استان به گونه ایست که نیاز بیشتری به اتحاد و […]

دیدار دکتر مرتضی محمودوند و دکتر مهرداد ویسکرمی،منتخبین مردم حوزه انتخابیه خرم آباد و چگنی در مجلس یازدهم با حجت الاسلام و المسلمین دکتر شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان .

لرستان نیازمند کار مضاعف و تدبیر با شتاب است/قطعا شرایط حال و آینده استان به گونه ایست که نیاز بیشتری به اتحاد و تحرک و کارمضاعف است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان، حجت الاسلام شاهرخی نماینده ولی فقیه در لرستان عصر امروز در
دیدار با دکتر مرتضی محمودوند و دکتر مهرداد ویسکرمی منتخبین مردم حوزه انتخابیه خرم آباد و دوره چگنی در مجلس یازدهم ضمن تبریک ولادت حضرت علی اکبر و سال نو با بیان اینکه امروز موقعیت کشور به ویژه استان لرستان متفاوت هست، گفت: امروز استان لرستان با مشکلاتی نظیر بیکاری و …مواجه است، از این رو نیازمند به کار بیشترو تلاش مضاعف در سایه همگرایی و اتحاد بیشتر است.

وی با بیان اینکه لرستان باید به جایگاه واقعی خود برسد، افزود: قطعا نمایندگان مجلس یازدهم با همدلی و اتحاد بیشتری امورات استان را پیش خواهند برد.
حجت الاسلام شاهرخی عنوان کرد: لرستان نیازمند به رشد و توسعه همه جانبه در بخش های مختلف است.

وی تاکید کرد: باید نگاه های عموم خدمات رسانی به مردم باشد.

در این جلسه دکتر مرتضی محمودوند با بیان اینکه خدمتگزاری به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی یک موهبت الهی و مسئولیتی خطیر است گفت تمام تلاش و توان خود رابرای رفع مشکلات مردم و خدمت به ولی نعمتان انقلاب اسلامی در فضای آرامش و همکاری و همگرایی بکار خواهم گرفت.

وی افزود تلاش خواهند کردوظایف نمایندگی خود را در تراز انقلاب اسلامی به انجام برسانم .

محمودوند گفت برای کاهش مشکلات مردم برنامه های کارشناسی دارم و امیدوارم در کنار سایر منتخبان محترم مردم شریف لرستان در مجلس شورای اسلامی بتوانیم وظایف خود را انجام و انتظارات معقول مردم را برآورده سازیم.

همچنین دکتر مهرداد ویسکرمی در سخنانی با تاکید بر وحدت و همدلی اظهار داشت: بنده به سهم خویش در راستای پیشرفت استان و حل مشکلات مردم آمادگی هرگونه اتحاد و همگرایی و همدلی را دارم، امیدوارم در کنار سایر نمایندگان بتوانیم قدمی برای این استان برداریم.