دیدار حجت الاسلام و المسلمین کاظم محمدی نماینده مقام معظم رهبری در ستاد بازسازی عتبات و عالیات کشور با نماینده ولی فقیه در استان لرستان

دیدار حجت الاسلام و المسلمین کاظم محمدی نماینده مقام معظم رهبری در ستاد بازسازی عتبات و عالیات کشور با نماینده ولی فقیه در استان لرستان
اسفند 5, 1398
935 بازدید

نماینده مقام معظم رهبری در ستاد بازسازی عتبات و عالیات با حجت الاسلام شاهرخی نماینده ولی فقیه در لرستان دیدار کرد. به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان حجت الاسلام و المسلمین کاظم محمدی نماینده مقام معظم رهبری در ستاد بازسازی عتبات و عالیات کشور با حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی نماینده […]

نماینده مقام معظم رهبری در ستاد بازسازی عتبات و عالیات با حجت الاسلام شاهرخی نماینده ولی فقیه در لرستان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان حجت الاسلام و المسلمین کاظم محمدی نماینده مقام معظم رهبری در ستاد بازسازی عتبات و عالیات کشور با حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان دیدار کرد.

ستاد بازسازی عتبات

حجت الاسلام شاهرخی نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه خداوند در قرآن به پیامبر(ص) می آفرید که بگو من در قبال مزد نبوت چیزی نمی خواهم مگر همان مودت به اهل بیت پیامبر(ص) اظهار داشت: اقداماتی که در عتبات انجام می گیرد و نفعش به محبین اهل بیت(ع) برمیگردد و منتهی به اطاعت می شود و این اطاعت سبب رفیقی با صالحان، صدیقین و شهدا می شود و این نهایت آمال و آرزوی یک انسان مسلمان و شیعه اهل بیت(ع) است.

وی افزود: در مسیر صداقت، راستگویی و درست کرداری در هر دوران افرادی نیز هستند که باطل بوده و در مقابل حزب الله این افراد حزب شیطان هستند و افرادی از حزب الله قطعا شهید می شوند به عنوان مثال سردار سلیمانی که بنیان گذار عتبات عالیات بود قبل از شهادت جزء صدیقین بودند و چون در این مسیر استقامت ورزید به درجه رفیع شهادت نائل شدند و پرچمی که از شهدا مانده به صالحین می رسد.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان عنوان کرد: کسانی که در مسیر عتبات عالیات قدم بر می دارند همان ادامه دهنده راه شهدا هستند و پرچم شهدا را به دست گرفته اند.

وی بیان کرد: در استان لرستان جمعی از صاحبان منزلت نیز هر جا که باشند جز گروههای پیدا و ناپیدا از دورترین روستا محبت خودشان را به اهل بیت(ع) اظهار می کنند بر همین اساس این افراد نیز جزء صدیقین هستد.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت: الحمدالله در استان لرستان رویش های خیلی خوبی از انقلاب اسلامی و جوانان مومن انقلابی، متدین و معنویت گرا پای کار داریم که در همین راستا مقام معظم رهبری از استان لرستان نیز به عنوان یک مرکز مهم و تدین یاد کرده اند.

وی تصریح کرد: بنده نیز با کمال میل و تمام توان وظیفه خود می بینیم در عرصه افتخار از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرده و در خدمت اهل بیت(ع) عصمت و طهارت خواهیم بود.

همچنین در پایان این دیدار حجت الاسلام والمسلمین روح الدین دریکوند به عنوان مسئول امور روحانیون عتبات عالیات در استان لرستان منصوب شدند.

 

انتهای خبر/