تلاش نظام سلطه برای محو نقش تربیتی زن

تلاش نظام سلطه برای محو نقش تربیتی زن
بهمن 28, 1398
459 بازدید

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به تلاش نظام سلطه برای محو نقش تربیتی زنان،اظهار کرد: نطام‌سلطه به‌دنبال استفاده ابزاری از بانوان است. به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه لرستان، حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی، نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان امروز دوشنبه، ۲۸ بهمن در دیدار با بانوان دستگاه‌های اجرایی استان لرستان که […]

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به تلاش نظام سلطه برای محو نقش تربیتی زنان،اظهار کرد: نطام‌سلطه به‌دنبال استفاده ابزاری از بانوان است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه لرستان، حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی، نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان امروز دوشنبه، ۲۸ بهمن در دیدار با بانوان دستگاه‌های اجرایی استان لرستان که به‌مناسبت هفته زن و بزرگداشت مقام مادر در خرم‌آباد برگزار شد، اظهارکرد: رشد فرهنگی و علمی زنان به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فراهم‌ شده است.

وی با ذکر این مطلب که نظام سلطه بیش‌‌از ۲۵۰ سال برای دین‌زدایی و اسلام زدایی برنامه‌ریزی کرد تا فرهنگ دینی مردم را دگرگون کند، خاطرنشان کرد: دشمن می‌خواست فرهنگ دینی را به گونه‌ای دگرگون کنند تا از بانوان به‌عنوان ابزار استفاده کنند این در حالی است که در نظام شاهنشاهی تحصیل برای بانوان با حفظ حجاب، حیا و عفت کار سختی بود.

شاهرخی با اشاره به این‌که رژیم شاهنشاهی به‌دنبال استفاده ابزاری از بانوان بود، تصریح کرد: نظام سلطه با برنامه‌ریزی مفصل ازجمله سینما، تئاتر، مقاله‌نویسی، پژوهش و علم، به‌دنبال از بین بردن نقش تربیتی زنان بود تا بنیان‌ خانواده را از بین ببرد، خاطرنشان کرد: نظام اسلامی مقام زن را تعالی بخشید و می‌طلبد روند رشد جایگاه زنان و راه‌های افزایش مقام زن بررسی شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان با اشاره به این‌که در شرایط امروزی نیز کشورهای غرب از زنان به عنوان ابزار اقتصادی استفاده می‌کنند به طوری‌که از زنان برای تهیه فیلم مستهجن برای درآمد‌زایی استفاده می‌کنند، افزود: خداوند در قرآن همواره از مرد و زن در کنار هم یاد می‌کند.

وی با ذکر این مطلب که هیئت‌های اندیشه‌ورز بیت نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان در زمینه‌های اقتصاد، اشتغال آسیب‌های اجتماعی، مسائل دینی تشکیل می‌شود، خاطرنشان کرد: امید است این هیئت‌ها پشتوانه رشد و پیشرفت استان باشد طبیعتا در این هیئات برای بانوان نیز تدابیری اندیشیده خواهد شد و راه‌های رشد و ترقی بانوان بررسی می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان با اشاره به این‌که رویش‌های انقلاب در میان بانوان‌ نیز مشاهده می‌شود، تصریح کرد: امروزه شاهد هستیم موسسات فرهنگی ما با مدیریت بانوان در تهیه جهیزیه پیش‌قدم می‌شود.

وی با ذکر این مطلب که امام راحل تمام‌ برنامه‌های استکبار جهانی را از بین برد و رهبر ما با صلابت راه امام را ادامه می‌دهد، گفت: بانویی که در جنگ‌ بوده، همسرش در جنگ‌بوده و رنج و دوری و شهادت فرزند را تحمل کرده با امروز جانبازی همسر را تحمل می‌کند قابل احترام است چراکه انقلاب اسلامی ایران با فداکاری و جانبازی شهدا و بصیرت بانوان به ثمر نشست.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: