بازدید نماینده ولی فقیه در استان لرستان از شرکت کارخانجات دارویی بایر افلاک شهرستان ازنا

بازدید نماینده ولی فقیه در استان لرستان از شرکت کارخانجات دارویی بایر افلاک شهرستان ازنا
دی 11, 1399
511 بازدید

بازدید نماینده ولی فقیه در استان لرستان از شرکت کارخانجات دارویی بایر افلاک شهرستان ازنا ✅ به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان، عصر امروز دهم دی ماه، حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان به همراه حجت الاسلام سپهوند امام جمعه شهرستان ازنا […]

بازدید نماینده ولی فقیه در استان لرستان از شرکت کارخانجات دارویی بایر افلاک شهرستان ازنا

✅ به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان، عصر امروز دهم دی ماه، حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان به همراه حجت الاسلام سپهوند امام جمعه شهرستان ازنا از شرکت کارخانجات دارویی بایر افلاک شهرستان ازنا بازدید نمود.

?این در حالی است که شرکت کارخانجات دارویی بایر افلاک از بزرگترین و منحصر به فردترین شرکت داروسازی دامی در ایران است.

✅ به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی روز چهارشنبه در بازدید از کارخانه داروسازی بایر افلاک ازنا اظهارداشت: هر شغلی در کشور ایجاد شود، تیری به سمت دشمن پرتاب شده و به هدف رسیدیم.

?نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: یکی از اهداف برپایی جمهوری اسلامی رسیدن به استقلال در همه ی عرصه ها بوده و هست از جمله استقلال اقتصادی هست و در منظومه اقتصادی امام تکیه بر دانش دانشمندان ایران اسلامی و بهره گیری از منابع طبیعی داخلی راه رسیدن به استقلال اقتصادی هست در این بیش از چهل و یک سال خصوصا سال های اخیر دشمن تمام توان و ابزارها و روش های خود را به کار گرفته است تا مردم ما به استقلال اقتصادی دسترسی پیدا نکند.

?وی ادامه‌داد: دشمن میخواهد تلاش کند جمهوری اسلامی را ناتوان جلوه دهد و سعی دارد اظهار کند که نمی توانیم با دانش داخلی کشور را اداره کنیم.

?وی افزود: هدف دشمن تخریب اقتصاد و هدف ما سازندگی اقتصاد است و باید با تلاش مضاعف سازندگی اقتصادی را فراهم کنیم.

?امام جمعه خرم آباد گفت: در حقیقت یک هماوردی با دشمن در حوزه اقتصاد داریم و به یاری خدا و با اتکا به ظرفیت داخلی پیروز خواهیم شد.

?وی ادامه داد: دشمن می‌خواهد جمهوری اسلامی را ناتوان جلوه دهد و سعی دارد تبلیغ کند که ملت ایران نمی تواند با دانش داخلی کشور را اداره کند. اما آنچه امروز از کارخانه داروسازی بایر افلاک مشاهده کردم، این بود که با تکیه بر منابع ملی و توان و دانش می توانیم سازندگی اقتصادی فراهم آوریم.

?وی با اشاره به اینکه تلاش در جهت افزایش تولید و ایجاد اشتغال تیری به سمت دشمن است که به هدف نشسته است.

?حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی افزود: مجموعه های فعال در کشور در خدمت استقلال مردم می باشند و رشد دانشمندان مایه سرافرازی است.

99/10/11

? پایگاه اطلاع رسانی:
https://shahrokhy.ir/

?کانال تلگرام:
https://t.me/Shahrokhy_ir

?کانال ایتا:
http://eitaa.com/shahrokhy_ir