پیام تشکر حجت الاسلام و المسلمین شاهرخی به مناسبت رعایت مسائل بهداشتی از طرف عزاداران

پیام تشکر حجت الاسلام و المسلمین شاهرخی به مناسبت رعایت مسائل بهداشتی از طرف عزاداران
شهریور 12, 1399
343 بازدید

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و استاندار استان لرستان در پیامی از عزاداران حسینی و هیئات مذهبی در برگزاری مراسم عزاداری اباعبدالله(ع) به خاطر رعایت دستورات بهداشتی قدردانی کردند. ? متن پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ ( علیه السلام) فرا رسیدن ماه محرم، هر ساله نویدبخش و […]

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و استاندار استان لرستان در پیامی از عزاداران حسینی و هیئات مذهبی در برگزاری مراسم عزاداری اباعبدالله(ع) به خاطر رعایت دستورات بهداشتی قدردانی کردند.

? متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ ( علیه السلام)

فرا رسیدن ماه محرم، هر ساله نویدبخش و چراغ راه نهضت‌های عدالت‌طلب و آرمان‌گرا در سراسر دنیا به شمار می‌آید و با ایجاد شور و شعور حسینی زمینه‌ی تقویت وحدت اسلامی و جهانی شدن نهضت عاشورا را فراهم می‌سازد.

عاشورا دانشگاه عظیم معرفتی است و ماه محرم، قلوب مؤمنین، مسلمانان و تمامی آزادگان جهان را در عزای سید و سالار شهیدان به درد می‌آورد و الگوی کاملی از ولایتمداری، امر به معروف و نهی از منکر و مبارزه با ظلم و ستم به جامعه بشری ارائه می‌دهد.

محرم امسال فصل نوینی از بصیرت و بلوغ جامعه‌ی اسلامی و عزاداران حسینی (ع) را در تبعیت از فرمان ارزشمند، ولی امر مسلمین جهان حضرت آیه الله خامنه ای _ مدظله العالی- که بر پیروی از مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا تأکید فرمودند، به نمایش گذاشت و جا دارد از حضور ارزشمند آحاد مختلف مردم استان لرستان به ویژه هیئت‌های مذهبی و مسئولین آنها، سخنرانان ، وعاظ و ذاکرین اهل بیت – علیهم السلام- صدا و سیما و اصحاب رسانه، همه سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی، نظامی و انتظامی و امنیتی و جوانان انقلابی و گروه های جهادی، خیرین و تشکل‌های مردمی که در برپایی مجالس عزاداری حضرت امام حسین علیه السلام با شکوه و عظمت تشریک مساعی نمودند و با حفظ اصول بهداشتی در عزای سید و سالار شهیدان عزاداری کردند تقدیر و تشکر می نماییم.

《سید احمدرضا شاهرخی
نماینده ولی فقیه در استان لرستان
و امام جمعه خرم آباد 》

《دکتر سید موسی خادمی
استاندار استان لرستان》