پیکر مرزبان شهید ستوان سوم «رشید سپهوند» باحضور حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان در ستاد فرماندهی انتظامی لرستان تشییع و در گلزار شهدای شهرستان به خاک سپرده شد.

پیکر مرزبان شهید ستوان سوم «رشید سپهوند» باحضور حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان در ستاد فرماندهی انتظامی لرستان تشییع و در گلزار شهدای شهرستان به خاک سپرده شد.
شهریور 14, 1400
193 بازدید

پیکر مرزبان شهید ستوان سوم «رشید سپهوند» صبح امروز سیزدهم شهریور ماه باحضور حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان، فرمانده نیرو انتظامی استان لرستان، مسئولین و روحانیون استان و مردم ولایتمدار و مومن شهرستان خرم‌آباد با رعایت پروتکل های بهداشتی در ستاد فرماندهی انتظامی لرستان تشییع و در […]

پیکر مرزبان شهید ستوان سوم «رشید سپهوند» صبح امروز سیزدهم شهریور ماه باحضور حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان، فرمانده نیرو انتظامی استان لرستان، مسئولین و روحانیون استان و مردم ولایتمدار و مومن شهرستان خرم‌آباد با رعایت پروتکل های بهداشتی در ستاد فرماندهی انتظامی لرستان تشییع و در گلزار شهدای شهرستان به خاک سپرده شد.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی صبح امروز در مراسم تشییع پیکر مرزبان شهید رشید سپهوند با بیان اینکه امروز به واسطه رشادت و دلاوری مردی از مردان خطه شهید پرور لرستان گرد هم جمع شده‌ایم تا در مراسم تشیع شهید رشید سپهوند شرکت کنیم اظهار داشت: استان لرستان همواره خاستگاه و سرزمین مردان مردی است که در دفاع از میهن اسلامی، حفظ مرز و بوم و پاسداری از امنیت و جان و مال مردم مسلمان، در مقابل دشمنان ضد انقلاب داخلی و خارجی همچون سدی آهنین ایستاده‌اند.

وی افزود: تاریخ پر فراز و نشیب استان لرستان از عشایر و طوایف مختلف، نیروی انتظامی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بسیج مستضعفین و ارتش بر تارک افق ایران اسلامی می‌درخشد، آنچنان که مقام معظم رهبری در وصف مردم این استان فرمودند لرستان مرکز تدین و انقلابیگری است و رزم مردان لر قبل از اینکه شنیدنی باشد دیدنی است.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: افتخار و تبریک به خانواده، پدر و مادر شهید رشید سپهوند که چنین دلاورمردی را پرورش دادند و او را در دفاع از میهن اسلامی تقدیم کردند، شهدا قبل از شهادت به مراحلی از رشد و ارتقاء معنوی نائل می‌شوند که آمادگی ورود به کوی دوست را پیدا می‌کنند، هرکس لیاقت ورود به کوی سوخته دلان را ندارد.

وی بیان کرد: شهدا به هوای نفس پشت پا زدند و حتی متاع حلال دنیوی را نیز پشت سر گذاشتند جان خود را با خدا معامله و بهشت را از خداوند هدیه گرفتند.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت: خداوند خریدار جان و مال انسان‌هایی است که در وادی شهید و شهادت ورود پیدا می‌کنند، جان و عمر خود را تقدیم می‌کنند و در قبال جان شهدا خداوند به آنها سندی تقدیم می‌کند، سندی که در تورات، انجیل و قرآن مهر زده شده است این سند گرفتن بهشت برین و رستگاری ابدی است.

وی تصریح کرد: در این مقطع حساس شهید رشید سپهوند، ۵۰۰ شهید نیروی انتظامی در استان لرستان و ۶۳۰۰ شهید استان که جسمشان به خاک سپرده شد، روحشان به اعلی علیین پرواز کرد اما پرچم و راهشان در دست ماست، پیام این شهدا به ما این است که مسیرشان را ادامه بدهیم، از آینده نترسید و از راهی هم که آمده‌اید پشیمان نباشید بلکه محکم در مسیر ولایت و راهی که مقام معظم رهبری ترسیم کرده است ایستادگی کنید و ادامه بدهید.

 

1400/6/13