پیام جمعه (دوم آبان)حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی ، نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم‌آباد با موضوع وضعيت استان

آبان 7, 1399
174 بازدید

✅ حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان در پیام جمعه خود با اشاره به روند فعالیت‌های شهرداری‌ها در امور زیربنایی و زیبایی شهرهای استان، اظهار داشت: اینها از سوی مردم مورد قضاوت قرار می‌گیرند. ?وی با بیان اینکه بعضی از سازمان‌ها کاستی و کم کاری فعالیتشان در طولانی […]

✅ حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان در پیام جمعه خود با اشاره به روند فعالیت‌های شهرداری‌ها در امور زیربنایی و زیبایی شهرهای استان، اظهار داشت: اینها از سوی مردم مورد قضاوت قرار می‌گیرند.

?وی با بیان اینکه بعضی از سازمان‌ها کاستی و کم کاری فعالیتشان در طولانی مدت اثر گذار خواهد بود، افزود: اما در شهرداری‌ها اگر کاستی وجود داشته باشد، روزانه خود را نشان می‌دهد و مورد قضاوت قرار می‌گیرد.

?نماینده ولی‌فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه شوراهای اسلامی شهر و شهرداران در تمام شهرهای استان در مسئولیتشان با تمکین از قانون، باید خدمت گذاری را برای خود یک اصل و پایه بدانند، تصریح کرد: شهرداری‌ها و شوراهای اسلامی شهر در عمل باید پایبند بر این اصل باشند نه در حرف و شعار.

?حجت الاسلام شاهرخی با بیان اینکه شوراهای اسلامی شهر و شهرداران مناطق چندگانه مرکز استان با استفاده از فرصت‌ها به دنبال خدمت‌های ماندگار باشند، افزود: در این راه خستگی و تعلل نباید به خود راه بدهند و به دنبال این باشند که در این مدت باقی مانده از مسئولیت خود کاری ماندگار انجام دهند تا این امر خدمت و اجری ماندگار برای آنها در پی داشته باشد.

?وی با تاکید بر اینکه اکثر شهرهای لرستان از جمله مرکز استان از موهبت و زیبایی طبیعی برخوردار هستند، بیان داشت: اما باید درختکاری و ایجاد فضای سبز در شهرها افزایش پیدا کند و در حفظ و نگهداری فضای سبز موجود باید تلاش بیشتری صورت گیرد که در این جهت در مرکز استان کاستی‌هایی وجود دارد.

?نماینده ولی‌فقیه در لرستان، عنوان کرد: جمع آوری زباله‌ها در سطح شهر و تخریب آسفالت بعضی از خیابان‌ها مردم را رنج می‌دهد، برخی از محله‌ها را می‌شناسم که در مرکز شهر هم قرار دارند اما سال‌های سال است که آسفالت آنها تخریب شده است.

?حجت الاسلام شاهرخی با بیان اینکه راه و روش شهرداری برای گرفتن حقوق مردم شهر از کسانی که حقوق شهرداری را پرداخت نمی‌کنند باید شکل پسندیده و قابل قبولی داشته باشد، افزود: اینکه سنگ‌های بزرگی را بر در ورودی مغازه‌ها می‌گذارند که گاهی سد معبر هم می‌کند، مربوط به چه دوران و چه عصری است؟

?وی با تاکید بر اینکه محاکم قضائی محلی برای احقاق حقوق شهرداری است از این رو باید روش قابل قبولی برای احقاق حقوق شهروندان که شهرداری مدعی آن هست، به کار گرفت.

?نماینده ولی‌فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه مردم ما نیز شرعا و قانون موظف هستند که حقوق شهرداری را برای اداره شهر پرداخت کنند، ادامه داد: سازمان‌های دولتی نیز حق و حقوق شهرداری را پرداخت کنند.

?حجت الاسلام شاهرخی با بیان اینکه مردم ما از راه و روش مدیریت شهری حال حاضر مرکز استان راضی نیستند، گفت: باید فعالیت‌ها مضاعف شوند و در این مدت باقی مانده خدمات ماندگاری را ارائه داد.

?وی، بیان داشت: آن چه گفته شد به معنای نادیده گرفتن خدمات شهرداری ها نیست، اما ما در مقطعی هستیم که باید با همت و کار مضاعف به سمت قله‌های موفقیت بیشتری حرکت کنیم.

?نماینده ولی‌فقیه در لرستان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره اینکه درباره برخی از ادارات و سازمان‌ها هم نکاتی دارم، گفت: اگر ببینم این ادارات و سازمان‌ها خدماتی که ارائه می‌دهند قابل قبول نباشد در مورد آنها هم با مردم سخن می گویم و قبلاً نیز برخی از این مدیران خواسته‌ام که راه و روشی را در پیش بگیرند که رضایت مردم را در پی داشته باشد و در تراز انقلاب اسلامی باشد.

?حجت الاسلام شاهرخی با تاکید بر اینکه فرصت شغلی نابرابر در تراز انقلاب اسلامی نیست، عنوان کرد: اگر در درون یک دستگاه تبعیض وجود داشته باشد در تراز انقلاب اسلامی نیست، در این موقعیت حساس باید به گونه‌ای عمل کنیم که رضای خدای متعال را به دست بیاوریم.99/8/2