پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در استان لرستان درپی درگذشت رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور

پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در استان لرستان درپی درگذشت رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور
مرداد 3, 1400
134 بازدید

بسم الله الرحمن الرحیم انالله و انا الیه راجعون ◾️ضایعه درگذشت خدمتگزار متعهد ، پرتلاش و اخلاق‌مدار ، مرحوم مهندس علیرضا تابش ، رئیس فقید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی موجب تأسف و تألم خاطر گردید. ◾️این چهره خدوم و صدیق ، که پس از پیروزی انقلاب اسلامی با قبول مسئولیت‌های مهم از جمله آنها ریاست […]

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

◾️ضایعه درگذشت خدمتگزار متعهد ، پرتلاش و اخلاق‌مدار ، مرحوم مهندس علیرضا تابش ، رئیس فقید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی موجب تأسف و تألم خاطر گردید.

◾️این چهره خدوم و صدیق ، که پس از پیروزی انقلاب اسلامی با قبول مسئولیت‌های مهم از جمله آنها ریاست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، منشاء خدماتی ماندگاری برای انقلاب اسلامی بودند.

◾️همچنین در جریان سیل فروردین ۱۳۹۸ در مناطقی از استان لرستان مجاهدت ها و زحمات ایشان برای رسیدگی به مناطق سیل زده، احداث و تعمیر خانه های تخریب شده و کاهش آلام و مشکلات سیل زدگان از ایشان شخصیتی کم نظیر و ارزشمند در اذهان مردم قدرشناس استان لرستان باقی نهاد.

◾️اینجانب ضمن ابراز همدردی ،این ضایعه را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ، اعضای خانواده محترم ، همه علاقمندان ، نزدیکان و عموم همکاران صدیق ایشان در بنیاد مسکن تسلیت عرض نموده ، از درگاه ایزد منان برای آن مرحوم رحمت واسعه و همجواری با صالحین و برای عموم بازماندگان صبر و اجر درخواست می‌نمایم.

سید احمد رضا شاهرخی

1400/5/3