پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در استان لرستان به مناسبت درگذشت مادر شهید والامقام هاشم‌ پورزادی

پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در استان لرستان به مناسبت درگذشت مادر شهید والامقام هاشم‌ پورزادی
خرداد 16, 1400
279 بازدید

بسم الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون خبر درگذشت حاجیه خانم امینی، مادر ارجمند و والامقام سردار شهید رشید سپاه اسلام شهید هاشم‌ پورزادی موجب تاثر و تالم گردید. همت والای آن بانوی پرهیزگار و پاکدامن، در تربیت فرزندی مجاهد و انقلابی همچون سردار عزیز شهید هاشم‌ پورزادی (رحمه الله) که در […]

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت حاجیه خانم امینی، مادر ارجمند و والامقام سردار شهید رشید سپاه اسلام شهید هاشم‌ پورزادی موجب تاثر و تالم گردید.

همت والای آن بانوی پرهیزگار و پاکدامن، در تربیت فرزندی مجاهد و انقلابی همچون سردار عزیز شهید هاشم‌ پورزادی (رحمه الله) که در خط مقدم دفاع از اسلام و پاسداری از انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران درخشیده‌، ذخیره ارزشمندی است که در روز عقبی موجبات سرافرازی و افتخار روح آن مادر بزرگوار را فراهم خواهد ساخت.

اینجانب درگذشت این مادر صابر و فداکار را به فرزندان، وابستگان و همچنین آحاد مردم شهیدپرور و قدرشناس استان لرستان تسلیت عرض نموده و برای آن مرحومه، رحمت واسعه الهی و همنشینی با صدیقه طاهره (سلام الله علیها) و برای بازماندگان و داغدیدگان عزیز صبر و شکیبایی از درگاه خداوند متعال درخواست می‌نمایم.

《 سید احمد رضا شاهرخی 》

 

1400/3/14