پیام تبریک نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد به مناسبت شانزدهم آذر ماه روز دانشجو

پیام تبریک نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد به مناسبت شانزدهم آذر ماه روز دانشجو
آذر 22, 1399
207 بازدید

  ?متن پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم ?شانزدهم آذر ماه ۱۳۳۲ یادآور حماسه ضد استکباری و استبدادی در تاریخ ایران است و به عنوان نماد روحیه خروشان جنبش دانشجویی و مظهر ایثار، از خود گذشتگی، پایداری، استقلال و آزادی است تا سندی دیگری از سرافرازی فرزندان این مرز و بوم را برای […]

 

?متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

?شانزدهم آذر ماه ۱۳۳۲ یادآور حماسه ضد استکباری و استبدادی در تاریخ ایران است و به عنوان نماد روحیه خروشان جنبش دانشجویی و مظهر ایثار، از خود گذشتگی، پایداری، استقلال و آزادی است تا سندی دیگری از سرافرازی فرزندان این مرز و بوم را برای همیشه در تاریخ ثبت نماید .

?در این روز دانشجویان در اعتراض به سفر معاون وقت رئیس جمهور آمریکا در دانشگاه تهران به عرصه آمدند و دژخیمان رژیم منحوس پهلوی سه تن از این دانشجویان را به خاک و خون کشیدند.

? پس از پیروزی انقلاب اسلامی هر ساله دانشجویان آگاه و انقلابی یاد آن روز را گرامی می دارند و پایداری در مقابل نظام سلطه را وظیفه تمام ناشدنی یاد می‌کنند.

? فعالان دانشجویی در عرصه های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی پس از پیروزی انقلاب اسلامی و ادامه توطئه های دولت آمریکا علیه ملت ایران با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا این پیام را به ملت های مظلوم از یک سو و نظام سلطه از سوی دیگر رساندند که تحت هیچ شرایطی وابستگی و حقارت کشور عزیزشان را نمی پذیرند و امروز نیز دانشجویان متعهد و بصیر با حضور پر شور در تمامی عرصه های علمی ، فرهنگی و اجتماعی ،در مسیر توسعه و پیشرفت همه جانبه این آب و خاک پر گهر گام بر می دارند.

?اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حماسه 16 آذر، مقام شامخ دانشجویان که امید آینده و ذخیره حیاتی کشور هستند را ارج می نهم و امید آن دارم که جامعه دانشگاهی و دانشجویان عزیز بویژه دانشجویان لرستانی به مدد ایمان، اندیشه، تلاش مستمر و بی‌وقفه با همراهی اساتید فرهیخته در کنار مدیریت و کارکنان شریف دانشگاه ها همواره در توسعه ایران اسلامی موفق باشند و با یاری خداوند متعال در برداشتن گام های مستحکم و مطمئن در مسیر اعتلای نام کشور خویش در سطح جهان کوشا و پرتلاش اقدام نمایند.

«والسلام علیکم و رحمة ا… و برکاته»

سید احمدرضا شاهرخی

۱۳۹۹/۰۹/۱۶

? پایگاه اطلاع رسانی:
https://shahrokhy.ir/

?کانال تلگرام:
https://t.me/Shahrokhy_ir

?کانال ایتا:
http://eitaa.com/shahrokhy_ir

 

برچسب‌ها: