پیام تبریک نماینده ولی فقیه در استان لرستان به مناسبت هفته نیروی انتظامی

پیام تبریک نماینده ولی فقیه در استان لرستان به مناسبت هفته نیروی انتظامی
مهر 17, 1399
294 بازدید

  متن پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم ?امنیت از مولفه های مهم و اساسی و زیربنایی هر جامعه توسعه یافته ای است که پایداری و بقای آن در سایه مجاهدتها و تلاش های نیروهای نظامی، امنیتی و انتظامی حاصل می شود و در این میان نقش و اهمیت نیروی انتظامی در برقراری […]

 

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

?امنیت از مولفه های مهم و اساسی و زیربنایی هر جامعه توسعه یافته ای است که پایداری و بقای آن در سایه مجاهدتها و تلاش های نیروهای نظامی، امنیتی و انتظامی حاصل می شود و در این میان نقش و اهمیت نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت بر هیچ کس پوشیده نیست.

? یقینا؛ امنیت و آرامش امروز استان لرستان نیز، مرهون فداکاری ها و تلاش ها و زحمات شبانه روزی نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی است که زمینه را برای شکوفایی، اعتلا و توسعه اقتصادی و تولید و سرمایه گذاری در استان فراهم می کند.

?نیروی انتظامی در دیگر بخش ها نیز حضوری موثر و تعیین کننده دارد که یکی از جلوه های پرفروغ آن را می توان در مقابله با ویروس کرونا در ماه های اخیر مشاهده کرد. که همین خدمتی بر خدماتشان می افزاید.

?اینجانب ضمن تکریم یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هم چنین شهدای والامقام نیروی انتظامی استان لرستان و تقدیر از ایثارگران نیروی انتظامی، فرا رسیدن هفته نيروني انتظامي را به فرماندهان و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی در استان لرستان تبریک و تهنیت عرض نموده و عزت همگان را تحت رهنمودهاي فرمانده معظم کل قوا در پاسداري از خون شهيدان گرانقدر انقلاب اسلامي، پيشبرد اهداف عاليه نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران در برقراري نظم و امنيت در جامعه از درگاه خداوند متعال درخواست می نمایم.

《سید احمد رضا شاهرخی》