نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد در پیامی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین شکرالله سلیمانی امام جمعه شهرستان شوشتر را تسلیت گفت.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد در پیامی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین شکرالله سلیمانی امام جمعه شهرستان شوشتر را تسلیت گفت.
دی 8, 1399
232 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ ثُلْمَهٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْ ءٌ إِلَی یَوْمِ الْقِیَامَهِ ▪️ رحلت روحانی وارسته حجت الاسلام والمسلمین مرحوم شیخ شکرالله سلیمانی امام جمعه شهر شوشتر، موجب تالم و تأثر عمیق گردید. ▪️ایشان عمری در راه خدمت به دین مبین اسلام و مردم ولایتمدار استان خوزستان در […]

 

بسم الله الرحمن الرحیم

إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ ثُلْمَهٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْ ءٌ إِلَی یَوْمِ الْقِیَامَهِ

▪️ رحلت روحانی وارسته حجت الاسلام والمسلمین مرحوم شیخ شکرالله سلیمانی امام جمعه شهر شوشتر، موجب تالم و تأثر عمیق گردید.

▪️ایشان عمری در راه خدمت به دین مبین اسلام و مردم ولایتمدار استان خوزستان در سنگر امامت جمعه و حوزه علمیه تلاش و کوشش وافر نمود و تمام توان خود را در پیشبرد انقلاب اسلامی به کار گرفت.

▪️ امید است که غفران الهی شامل حال این عالم بزرگوار گردیده و با پیامبر اعظم (صلی الله علیه و آله و سلم) محشور گردد.

▪️ ارتحال این شخصیت والامقام در تبلیغ معارف اسلامی را محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی «مدظله العالی»، نماینده محترم ولی‌فقیه در استان خوزستان حضرت حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد، روحانیت معظم استان، مردم شریف و مؤمن شوشتر، و خانواده محترم آن مرحوم تسلیت عرض نموده و برای آن سعید عزیز علو درجات و برای بازماندگان آن مرحوم صبر و اجر جزیل را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

《سید احمد رضا شاهرخی》

99/10/8
? پایگاه اطلاع رسانی:
https://shahrokhy.ir/

?کانال تلگرام:
https://t.me/Shahrokhy_ir

?کانال ایتا:
http://eitaa.com/shahrokhy_ir

┗⊰✾✿✾⊱━──━⊰✾✿✾⊱┛