نماینده ولی فقیه در استان لرستان در پیامی فرا رسیدن روز بزرگداشت ابوعلی سینا و روز پزشک را به جامعه پزشکی استان لرستان تبریک گفت.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان در پیامی فرا رسیدن روز بزرگداشت ابوعلی سینا و روز پزشک را به جامعه پزشکی استان لرستان تبریک گفت.
شهریور 2, 1400
121 بازدید

یکم شهریور ماه سالروز ولادت دانشمند و طبیب برجسته نامدار ایرانی جهان اسلام شیخ الرئیس ابوعلی سینا و روز پزشک بر تمامی طبیبان فرزانه و جامعه پزشکی تلاشگر استان و ایران اسلامی خجسته باد. بسم الله الرحمن الرحیم نامگذاری یکم شهریور ماه، سالروز تولد شیخ الرئیس ابوعلی سینا، الگوی بارز حکیمان و اندیشوران دلسوز و […]

یکم شهریور ماه سالروز ولادت دانشمند و طبیب برجسته نامدار ایرانی جهان اسلام شیخ الرئیس ابوعلی سینا و روز پزشک بر تمامی طبیبان فرزانه و جامعه پزشکی تلاشگر استان و ایران اسلامی خجسته باد.

بسم الله الرحمن الرحیم

نامگذاری یکم شهریور ماه، سالروز تولد شیخ الرئیس ابوعلی سینا، الگوی بارز حکیمان و اندیشوران دلسوز و عالمان فرزانه در تاریخ پر فروغ این سرزمین که درجمهوری اسلامی ایران به نام روز پزشک نامگذاری شده، نشان از توجه و اهمیت این حرفه در کشور عزیزمان دارد.

پزشکان همواره به‌علت تعهد بالا در نجات و حفظ جان انسان‌ها از کرامت والایی در نزد خداوند متعال و در بین مردم برخوردار هستند.

 این تعهد به خدمت در ایام شیوع ویروس کرونا به اوج خود رسیده است و یادآور تلاش و خدمتگزاری آنان در زمان های مختلف از جمله هشت سال دفاع مقدس است که همواره اولویت آن‌ها نجات جان انسان‌ها در هر شرایط و موقعیتی است.

در همین راستا شایسته است مردم عزیزمان با رعایت اصول بهداشتی، فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک و مقررات ستاد ملی و استانی کرونا تقدیر و تشکر عملی خود را به پزشکان پر تلاش نشان دهند.

اینجانب ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام مدافع سلامت؛ “روز پزشک” را به عموم پزشکان فرهیخته و همه تلاشگران بهداشت و درمان استان لرستان تبریک عرض می نمایم.

از خداوند متعال سلامتی و توفیق روزافزون این عزیزان را درخواست می نمایم.

« سید احمد رضا شاهرخی»

1400/6/1