نماز عید سعید فطر به امامت حجت الاسلام والمسلمین سیداحمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در لرستان در مصلی الغدیر خرم‌آباد برگزار شد.

نماز عید سعید فطر به امامت حجت الاسلام والمسلمین سیداحمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در لرستان در مصلی الغدیر خرم‌آباد برگزار شد.
اردیبهشت 25, 1400
278 بازدید

حجت‌الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی صبح امروز ‌در خطبه‌های نماز عید فطر که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مصلی الغدیر خرم‌آباد برگزار شد با بیان اینکه روز عید فطر از خیر و برکت زیادی برخوردار است اظهار داشت: ماه رمضان هر ساله برای ما همراه با برکت و مغفرت و رحمت است، هزاران […]

حجت‌الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی صبح امروز ‌در خطبه‌های نماز عید فطر که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مصلی الغدیر خرم‌آباد برگزار شد با بیان اینکه روز عید فطر از خیر و برکت زیادی برخوردار است اظهار داشت: ماه رمضان هر ساله برای ما همراه با برکت و مغفرت و رحمت است، هزاران جوان، نوجوان، پیرمرد و پیرزن در همه جای کشور روزه گرفتند و با دستور العمل‌های ستاد مقابله با کرونا با شیوه‌های جدیدی به صورت مجازی در مراسمات دعا و خواندن قرآن حضور پیدا کردند.

وی افزود: توزیع بسته‌های معیشتی و غذای گرم در محلات و مناطق حاشیه نشین بین نیازمندان توسط کمیته امداد امام (ره)، ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، سپاه پاسداران، بسیج مستضعفین و گروه‌های جهادی و جوانان انقلابی همگی از برکت ماه مبارک رمضان است که امیدواریم این گونه اقدامات همچنان ادامه پیدا کند.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: در ماه مبارک رمضان دست‌های ناپاکی با بمباران مردم مظلوم یمن، بمب گذاری در مدرسه دخترانه در افغانستان و حوادث اخیر فلسطین حادثه تلخی برای امت اسلامی رقم زد.

وی بیان کرد: جنایتکاران اشغالگر قدس مانع برگزاری نمازگزاران مسلمان در مسجد القصی شدند ولی جوانان فلسطینی به مقابله برخواستند و توانستند شهرک نشینانی که قصد تعرض به مسجد القصی را داشتند به عقب برانند.

شاهرخی گفت: امروز مسلمانان با هدایت‌ های انقلاب اسلامی بیدار شدند و می‌دانند مذاکره با چنین رژیمی راه به جایی نمی‌برد، پس از ده‌ها سال مذاکره نقشه سرزمین‌های فلسطین کوچکتر شده و نقشه سرزمین مسلمانان که در اختیار رژیم اشغالگر قدس است بزرگتر شده است.

وی تصریح کرد: بدانید آنهایی که از همان پیروزی انقلاب اسلامی نقشه کودتا، تحریم، تحمیل جنگ ۸ ساله، فتنه‌ها و آشوب‌های داخلی را برای از بین بردن انقلاب و نظام جمهوری اسلامی تهیه کردند به دنبال این هستند که با فضاسازی مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو پایین بیاورند.

نماینده ولی فقیه در لرستان خاطر‌نشان کرد: دشمنی که داغ شهیدان را بر دل پدران و مادران آنها قرار داده است، بانوانی را در فراق همسران شهیدشان تنها گذاشته است، فرزندان شهدا را از داشتن پدر محروم کرده ‌با همین ویژگی‌ها به دنبال کاهش مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است.

وی اظهار داشت: باید مراقب باشیم صحنه پرشور رقابت و رفاقتی را در انتخابات علی‌ رغم تلاش دشمن برای تبدیل به صحنه‌های کینه توزی و چند دستگی‌های مسموم، رقم بزنیم.

شاهرخی افزود: انتخابات صحنه رقابت همراه با رفاقت است نه رقابت همراه با کینه توزی، چند دستگی و دوری دل‌ها از یکدیگر، امروز دشمن به دنبال رقابت کینه توزی در انتخابات کشور است، رقابت نباید با توهین و افترا همراه باشد که این از شیوه امامان انقلاب به دور است.

امام جمعه خرم‌آباد تاکید کرد: امیدواریم جوانان انقلابی، گروه‌های جهادی، احزاب، کمیته‌ها و شوراهایی که برای حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تشکیل وآماده شده‌اند شاهد رعایت موازین اخلاقی وبرادری درعرصه انتخابات باشیم و مردم با حضور حداکثری وبا انتخاب بهترین رئیس جمهور اسلامی وبهترین وکارآمدترین افراد برای شورای اسلامی شهرها آینده بهتری برای کشور عزیزو استان‌ مان رقم بزنند.

1400/2/23