مراسم غبارروبی گلزار شهدا شهرستان خرم آباد

مراسم غبارروبی گلزار شهدا شهرستان خرم آباد
مهر 11, 1399
459 بازدید

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، مراسم غبارروبی گلزار شهدا شهرستان خرم آباد با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد برگزار شد به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی صبح امروز در […]

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، مراسم غبارروبی گلزار شهدا شهرستان خرم آباد با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی صبح امروز در مراسم غبارروبی گلزار شهدا و زیارت قبر شهید سید نورخدا موسوی اظهار داشت :خداوند در آیاتی از قرآن می فرمایند کسانی که راه شهدا را ادامه می دهند شهیدان آنها راصدا میزنند.

?وی با بیان اینکه افرادی که صدای شهدا را می شنوند باید این صدا را به کسانی که صدای شهدا را نمی شنوند برسانند افزود: شهدا به ما می گویند از راهی که آمده اید پشیمان نباشید ،این مسیر همان مسیر صراط مستقیم است و نسبت به آینده ترس نداشته باشید چراکه سرانجام کار حرکت به سوی حکومت جهانی حضرت صاحب الامر(عج) است.

?نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: پیامبر اکرم (ص) در باب منزلت شهدا می فرمایند: هیچ قطره خونی در نزد خداوند محبوب تر از قطره خون شهدا نیست و شهدا، از آن چنان جایگاهی برخوردار است که حتی خاکی که شهید در آن دفن شده حرمت و احترام دارد.

?وی در رابطه با ویژگی های بانوی مجاهد و همسران شهدا بیان کرد: اجر همسران و خانواده شهدا کمتر از شهید نیست چرا که شهید با اطمینان و پشتیبانی خانواده در این مسیر گام برداشته است.

?حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت: بانوی مجاهدی که بخواهد در مسیر شهدا گام بردارد باید نسبت به گذشته پشیمان نباشد و نسبت به آینده امیدوار باشد، در فعالیت های منزل، اجتماعی، مسجد و نشر معارف دینی ، محرومیت زدایی که سبب استحکام نظام جمهوری اسلامی می شود باید این مسیر را ادامه می دهد.

?وی تصریح کرد: همسر شهید سیدنورخدا موسوی بانویی کم نظیر است که خود را تماما وقف شهید سید نورخدا کرد و باید به عنوان یک بانوی نمونه و الگو برای بانوان نسل جوان مطرح شود.

?نماینده ولی فقیه در لرستان خاطرنشان کرد: همسر شهید سید نورخدا موسوی صدای شهدا را شنید، در مسیر شهدا قدم برداشت و راهی که طی کرده نه تنها پشیمان نیست بلکه با قدرت و قوت این مسیر را ادامه می دهند.

?وی با اشاره به الگو گرفتن جوانان و نسل امروز از بانوان مجاهد اظهار داشت : جوانان باید معرفت و آگاهی داشته باشند و دستگاهایی که متولی معرفی مجاهدت خانواده شهدا هستند این وظیفه رو به خوبی انجام بدهند ،خوشبختانه در استان لرستان بانوان، همسران شهدا و خانواده های شهدایی داریم که قابل تقدیر هستند و باید برای نسل امروز به عنوان الگو معرفی شوند.