مراسم جشن اکرام ایتام توسط بنیاد خیریه آبشار عاطفه ها به میزبانی دفتر نماینده محترم ولی فقیه در استان لرستان برگزار گردید

مراسم جشن اکرام ایتام توسط بنیاد خیریه آبشار عاطفه ها به میزبانی دفتر نماینده محترم ولی فقیه در استان لرستان برگزار گردید
اسفند 10, 1399
439 بازدید

مراسم جشن اکرام ایتام توسط بنیاد خیریه آبشار عاطفه ها به میزبانی دفتر نماینده محترم ولی فقیه در استان با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان، خیرین، خانواده شهدا و کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان لرستان برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی […]

مراسم جشن اکرام ایتام توسط بنیاد خیریه آبشار عاطفه ها به میزبانی دفتر نماینده محترم ولی فقیه در استان با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان، خیرین، خانواده شهدا و کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان لرستان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان، حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی ظهر امروز درمراسم اکرام ایتام که در دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان برگزار شد با بیان اینکه امیدواریم خداوند به همه توفیق بدهد که وظایف و تکالیفشان را به خوبی انجام و منشأ کارهای خیر باشند اظهار داشت: اینکه انسان به سنی برسد که در آن سن بتواند مورد توجه ویژه خداوند متعال قرار بگیرد و خداوند برای پس از ورود به سن مشخصی، تکالیفی تعیین کند باید جشن گرفت و خوشحال بود.

نماینده ولی فقیه در لرستان ضمن تقدیر از موسسه فرهنگی آبشار عاطفه ها عنوان کرد: این موسسه خوشبختانه در همه زمینه های فرهنگی، اجتماعی ، محرومیت زدایی، تعمیق و گسترش معارف اسلامی فعال هستند.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه به واسطه تحریم های ظالمانه دشمن و شیوع ویروس منحوس کرونا معیشت عده ای از مردم دچار سختی و دشواری شدند موسسه آبشار عاطفه ها فعالیت خود را افزودند و توانستند خدمات بسیار خوب و ارزنده ای به جامعه هدف ارائه و اقدامات بسیار خوبی در این مقطع از زمان انجام دادند .

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با بیان اینکه محرومیت زدایی و خدمات رسانی جزء معارف اسلامی است گفت:اینکه رسیدگی به محرومان در قالب زکات، خمس، انفاق، صدقه، قرض الحسنه و ایثار در فرهنگ و معارف اسلامی بسیار تاکید شده است.

وی تصریح کرد: بر اساس روایات همانگونه که ایمان آوردن دارای اهمیت است انفاق در راه خدا نیز اهمیت دارد و لازم است زیرا هر آنچه در آسمان و زمین است متعلق به خداوند است و در دست ما امانت هستند.

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه کسانی که در سختی ها و دشواری ها انفاق می کنند منزلتشان نزد خداوند تبارک و تعالی بیشتر از دیگران است خاطرنشان کرد: این روزها که به دلیل شیوع کرونا و تحریم های ظالمانه بعضی مشاغل متضرر شده انفاق کنندگان در این شرایط سخت منزلت و جایگاه بالاتری دارند.

وی اظهار داشت: جهاد مالی و جهاد جانی همراه یکدیگر هستند در این عرصه به بذل جان ، مال و خدمت نیازمند هستیم.

 

 

99/12/10