مراسم تشییع پیکر مطهر شهید عزیز الله بهاروند با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان جمعی از مسئولان، خانواده معظم شاهد، ایثارگران و قشرهای مختلف مردم و با رعایت دستورالعمل بهداشتی در لشکر ۸۴ استان لرستان برگزار شد.

مراسم تشییع پیکر مطهر شهید عزیز الله بهاروند با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان جمعی از مسئولان، خانواده معظم شاهد، ایثارگران و قشرهای مختلف مردم و با رعایت دستورالعمل بهداشتی در لشکر ۸۴ استان لرستان برگزار شد.
بهمن 13, 1399
572 بازدید

یکر مطهر شهید عزیز الله بهاروند در خرم آباد تشییع شد. ✅ به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان، مراسم تشییع پیکر مطهر شهید عزیز الله بهاروند با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان جمعی از مسئولان، خانواده معظم شاهد، ایثارگران و […]

یکر مطهر شهید عزیز الله بهاروند در خرم آباد تشییع شد.

✅ به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان، مراسم تشییع پیکر مطهر شهید عزیز الله بهاروند با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان جمعی از مسئولان، خانواده معظم شاهد، ایثارگران و قشرهای مختلف مردم و با رعایت دستورالعمل بهداشتی در لشکر ۸۴ استان لرستان برگزار شد.

?پیکر مطهر این شهید گرانقدر با عزاداری و سوگواری مردم قدرشناس تشییع و در گلزار شهدا خرم آباد به خاک سپرده شد.

#خبرتکمیلی

✅ نماینده ولی فقیه در لرستان حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی صبح امروز در مراسم تشییع شهید عزیزالله بهاروند در خرم‌آباد با بیان اینکه دفاع مقدس هشت ساله میهن اسلامی ما گنجینه گران بهایی است اظهار داشت: از این گنجینه دفاع مقدس هر از چندگاهی دُری گران بها به سوی شهرهای ما می‌آید و فضا و آسمان شهرهای ما را مطهر می‌کند.

?وی افزود: قرین شدن بازگشت شهید عزیزالله بهاروند در دهه فجر انقلاب اسلامی و تشییع پیکر مطهر این شهید در روزی که به نام انقلاب اسلامی و امام راحل نامیده شده است برای ما این پیام را دارد که شهید جسمش را به خاک، روحش به علی العیین اما راهش را به ما می‌سپارد.

?نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: راه شهید امانتی است که به ما سپرده شده است و ما باید این مسیر را با مجاهدت، مستمر و بدون وقفه ادامه دهیم.

?وی بیان کرد: روزی که شهید عزیزالله بهاروند به جبهه‌ها اعزام ‌شد روزی بود که شهرهای ما آماج موشک‌های دشمنان بود اما با رشادت، شهادت، ایثار شهدایی همچون عزیزالله بهاروند در میهن اسلامی ما امنیتی حاکم شده که حاصل این رشادت هاست .

?حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با بیان اینکه ما بهای سنگینی برای آرامش و امنیت امروز کشور پرداختیم گفت: پدر و مادر شهید بهاروند امروز دستشان از دنیا کوتاه و با داغ فراغ و قد خمیده از دنیا رفتند اما اکنون روح شهید عزیز الله بهاروند در آغوش پدر و مادرش است.

?وی تصریح کرد: عشایر، طوایف استان لرستان متعهد به انقلابی‌گری هستند، تدین در فرهنگ عشایر یعنی دل سپردن به کتاب خدا یعنی تسلیم وحی الهی بودن است.

99/11/13

☑️ پایگاه اطلاع رسانی:
https://shahrokhy.ir/

✅کانال تلگرام:
https://t.me/Shahrokhy_ir

✅ کانال ایتا:
http://eitaa.com/shahrokhy_ir

#نماینده_ولی_فقیه_در_استان_لرستان_و_امام_جمعه_خرم آباد

#نماینده_ولی_فقیه_در_استان_لرستان

#حجت_الاسلام_و_المسلمین_سید_احمد_رضا_شاهرخی_نماینده_ولی_فقیه_در_استان_لرستان

#سید_احمد_رضا_شاهرخی  #احمد_رضا_شاهرخی#شاهرخی

#گرامیداشت_چهل_و_دومین_دهه_فجر_انقلاب_اسلامی_ایران

#جشن_دهه_فجر_انقلاب_اسلامی

#مراسم_تشییع_پیک_ مطهر_شهید_عزیز_الله_بهاروند

#خانواده_معظم_شاهد_ ایثارگران

#لشکر_۸۴_استان_لرستان

#شهید_عزیز_الله_بهاروند

برچسب‌ها:, ,