قدردانی نماینده ولی فقیه در لرستان از تلاش گروه‌های جهادی

قدردانی نماینده ولی فقیه در لرستان از تلاش گروه‌های جهادی
اردیبهشت 7, 1399
268 بازدید

قدردانی نماینده ولی فقیه در لرستان از تلاش گروه‌های جهادی و جوانان انقلابی ‌در کمک به مردم نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: پس از شیوع ویروس کرونا در لرستان بسیاری از مردم،گروه‌‎های جهادی، جوانان انقلابی در راستای کمک به نیازمندان و همنوعان خود افتخار آفریدند. قدردانی نماینده ولی فقیه در لرستان از تلاش گروه‌های […]

قدردانی نماینده ولی فقیه در لرستان از تلاش گروه‌های جهادی و جوانان انقلابی ‌در کمک به مردم

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: پس از شیوع ویروس کرونا در لرستان بسیاری از مردم،گروه‌‎های جهادی، جوانان انقلابی در راستای کمک به نیازمندان و همنوعان خود افتخار آفریدند.

قدردانی نماینده ولی فقیه در لرستان از تلاش گروه‌های جهادی و جوانان انقلابی ‌در کمک به مردم

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی ظهر امروز در مرحله اول توزیع کمک‌های مومنانه در استان لرستان اظهار ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان داشت: عظمت، فضیلت، رحمت، برکت و مغفرت ماه مبارک رمضان به خاطر نزول حقیقت قرآن است بر همین اساس ارزش و شخصیت ما انسان‌ها به همان میزانی است که به قرآن عمل می‌کنیم.

وی با اشاره به اهمیت انفاق و مواسات افزود: آنچه در قرآن است انفاق، مواسات و ایثار است که امام حسن مجتبی (ع) مصداق انفاق، مواسات و ایثار بوده و امیر المومنین (ع) درقله نیکوکاران بوده و در عمل ایشان شاهد مواسات، انفاق و ایثار هستیم که ما نیز باید همین رویه و مشی را ادامه بدهیم و در رسیدگی به محرومان و مستمندان همه همت خود را به کار بگیریم.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: وقتی امیر المومنین علی (ع) در حین رکوع انگشترش را به نیازمند دادند به این معناست که نیازمند واقعی نباید بدون جواب از بین شیعیان بدون پاسخ برود و به دلیل ارزش بالای این اقدام امیر المومنین (ع) آیه ولایت نازل شد.

وی در رابطه با اهمیت کمک به نیازمندان از دیدگاه امام خمینی(ره) بیان کرد: امام راحل می‌فرماید ارزش و هویت ما انسان‌ها به میزان خدمتی است که به مردم ارایه می‌دهیم چراکه ما خدمتگزاران و نوکران مردم به ویژه محرومان هستیم.

حجت الاسلام شاهرخی ضمن تقدیر از کلیه مردم در حمایت از آسیب دیدگان ناشی از شیوع ویروس کرونا گفت: پس از شیوع ویروس کرونا بسیاری از مردم،گروه‌های جهادی، جوانان انقلابی که به صورت پیدا و پنهان و شبانه روز در راستای کمک به نیازمندان و همنوعان خود افتخار آفریدند و به طور یقین در ساماندهی مشارکت‌های مردمی باید از قرارگاه رزمایش کمک مومنانه سپاه پاسداران و ستاد مشارکت‌های مردمی قدردانی کنیم.