سی‌وچهارمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی با حضور نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد حجت‌الاسلام و المسلمین دکترسیداحمدرضاشاهرخی

سی‌وچهارمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی با حضور نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد حجت‌الاسلام و المسلمین دکترسیداحمدرضاشاهرخی
آبان 10, 1399
429 بازدید

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان، عصرروز، ۹/ آبان ماه / ۱۳۹۹ساعت ۱۸/۳۰ الی ۲۰/۳۰سخنرانی حجت‌الاسلام و المسلمین سیداحمدرضاشاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد در سی‌وچهارمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی (وبینار ظرفیت های راهبردی جهان اسلام در مواجهه با بلایا و مصائب ) به صورت […]

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان، عصرروز، ۹/ آبان ماه / ۱۳۹۹ساعت ۱۸/۳۰ الی ۲۰/۳۰سخنرانی حجت‌الاسلام و المسلمین سیداحمدرضاشاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد در سی‌وچهارمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی (وبینار ظرفیت های راهبردی جهان اسلام در مواجهه با بلایا و مصائب ) به صورت وبیناری و از طریق سایت اصلی کنفرانس وحدت به آدرس iuc.taqrib.ir/live برگزار ‌شد.

در این دوره، کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی به علت محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا بدون حضور میهمانان خارجی و داخلی و به صورت غیرحضوری در هفته وحدت برگزار خواهد گردید.

که سخنرانی‌ بر روی سایت اصلی کنفرانس وحدت به آدرس iuc.taqrib.ir/live بارگذاری می‌شود.

 

ملت فلسطین نیازمد کمک همه مسلمانان است.

?نماینده ولی فقیه در استان لرستان با اشاره به اینکه ملت فلسطین محکم و مقاوم در مقابل صهیونیست ایستاده‌اند، گفت: ملت فلسطین نیازمد کمک همه مسلمانان است و آنچه این روزها به عنوان معامله قرن دنبال می شود باید با حضور و نقش آفرینی همه ملت‌های اسلامی و نخبگان کشورهای مسلمان به شکست بیانجامد.

✅ نماینده ولی فقیه در استان لرستان، حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی در وبینار ظرفیت‌های راهبردی جهان اسلام در مواجهه با بلایا و مصائب که به صورت اینترنتی و به همت مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به مناسبت هفته وحدت برگزار شد، اظهار کرد: سخن بنده در باب تهدیدی است که جهان اسلام را تهدید می‌کند و آن اختلاف افکنی دشمنان اسلام است.

?وی با بیان اینکه دشمنان اسلام از راه ایجاد اختلاف در کشورهای اسلامی به دنبال انحراف افکار عمومی مسلمانان از صهیونیست هستند، افزود: این اختلاف افکنی در برخی از نقاط مانند خلیج فارس بیشتر است و سبب می‌شود که کشورهای جنوب خلیج فارس از ایران بترسند و از غرب سلاح بخرند و حضور غرب در منطقه را تضمین کنند.

?نماینده ولی فقیه در استان لرستان با بیان اینکه صهیونیست ها سعی می کنند مسئله فلسطین را مسئله داخلی فلسطین وانمود کنند، ابراز کرد: فلسطین قطعه‌ای از خاک اسلام است و طبق دیدگاه همه مذاهب اسلامی اگر سرزمینی مورد هجمه کفار قرار گرفت همه وظیفه دفاع از آن سرزمین را دارند.

?وی با بیان اینکه مسئله فلسطین در رأس همه مسائل هر مذهب و نژاد اسلامی است، گفت: همه دارایی‌های ملت فلسطین را صهیونیست ها تصاحب کرده و علاوه بر غصب سرزمین، هویتشان را هم به غارت برده اند.

?شاهرخی با اشاره به اینکه ملت فلسطین محکم و مقاوم در مقابل صهیونیست ایستاده‌اند، گفت: ملت فلسطین نیازمد کمک همه مسلمانان است و آنچه این روزها به عنوان معامله قرن دنبال می شود باید با حضور و نقش آفرینی همه ملت‌های اسلامی و نخبگان کشورهای مسلمان به شکست بیانجامد.

?وی افزود: با تکیه بر قدرت لا یزال الهی دشمنان ملت‌های مسلمان محکوم به شکست هستند و امید است که همکاری کشورهای اسلامی را در این زمینه شاهد باشیم.