دیدار کارکنان فرماندهی انتظامی استان لرستان با نماینده ولی فقیه در استان لرستان

دیدار کارکنان فرماندهی انتظامی استان لرستان با نماینده ولی فقیه در استان لرستان
مهر 19, 1400
130 بازدید

سردار الهی فرمانده انتظامی استان لرستان به همراه کارکنان فرماندهی انتظامی استان لرستان با حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد دیدار و گفتگو کرد. حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در دیدار با کارکنان نیروی انتظامی استان لرستان به تلاش نیروی انتظامی […]

سردار الهی فرمانده انتظامی استان لرستان به همراه کارکنان فرماندهی انتظامی استان لرستان با حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در دیدار با کارکنان نیروی انتظامی استان لرستان به تلاش نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت اشاره کرد و اظهارداشت: نیروی انتظامی در مرزها و سایر بخش‌های مختلف خدماتی به مردم ارائه می‌دهد و در حفظ اماکن و مکان‌های مهم نیز انجام وظیفه می‌کند.

وی با فعالیت نیروی انتظامی در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی در محله‌های مختلف اشاره کرد و افزود: نیروی انتظامی در برخورد با مخلان نظام و امنیت حضور دارد و جزء دستگاه‌هایی است که چنین مسئولیت‌های زیادی را بر عهده دارد.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: از آنجا که امنیت از نعمت‌های درجه اول هر کشور است، کارکنان نیروی انتظامی از جان مایه می‌گذارند و برای ایجاد امنیت تلاش می‌کنند.

وی پیشرفت در همه عرصه‌ها را وابسته به امنیت دانست و گفت: نیروی انتظامی در این راستا وظیفه مهمی را انجام می‌دهد و از ابتدای انقلاب تاکنون مجاهدت‌های از نیروی انتظامی مشاهده کرده‌ایم.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی به لزوم همکاری دستگاه‌های مرتبط با نیروی انتظامی اشاره و اظهارداشت: نیروی انتظامی را باید یاری کنند و با اقتدار با مخلان نظام و امنیت برخورد شود تا سبب پشیمانی کسانی که هنجار شکنی می‌کنند، شود.

وی با بیان اینکه هیچ ملتی به شرافت و عزت نائل نمی‌شود مگر اینکه نیروی نظامی و انتظامی داشته باشد که بتواند امنیت را تامین کند افزود: عزت امروز ایران اسلامی به دلیل حضور نیروهای مسلح است که به سلاح ایمان مجهز بوده و با جهاد خودکفایی توانستند نیازها را تامین کنند.

نماینده ولی فقیه در لرستان به تلاش برای تامین تجهیزات مورد نیاز نیروی انتظامی تاکید و عنوان کرد: از آنجا که تورم، بیکاری و تعطیلی واحدهای تولیدی آسیب‌های اجتماعی را در پی دارد امیدواریم با تلاش‌های لازم در دولت جدید آینده بهتری برای ایران اسلامی و به ویژه استان لرستان رقم بخورد تا آسیب‌های اجتماعی کاهش یابد و نیروی انتظامی صرف کارهای ضروری شود که در راستای ارتقای امنیت قرار گیرد.

وی بیان کرد: در استان لرستان مشکلاتی وجود دارد اما دارای ظرفیت بسیار زیادی است که می‌توان در راستای رفع مشکلات از این ظرفیت‌ها بهره گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با اشاره به اینکه جوانان استان لرستان در عرصه ورزشی پرچم پرافتخار ایران را برافراشتند گفت: ثابت شد هم کشور ما این ظرفیت را دارد که با اتکا به جوانان ایران قوی را بسازیم و هم استان ما به جهت فرهنگی، علمی، ورزشی و غیره افتخاراتی آفریده‌اند و خواهیم توانست لرستان آباد را با زیر ساخت امنیتی بسازیم.

140/7/18