دیدار هیئت ورزشهای نابینایان و کم بینایان استان لرستان  به مناسبت روز عصا سفید و روز ملی پارالمپیک با نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان

دیدار هیئت ورزشهای نابینایان و کم بینایان استان لرستان  به مناسبت روز عصا سفید و روز ملی پارالمپیک با نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان
مهر 27, 1400
148 بازدید

به مناسبت روز عصا سفید و روز ملی پارالمپیک؛ هیئت ورزش های نابینایان و کم بینایان استان لرستان با حجت‌الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد دیدار و گفتگو کردند . نماینده ولی فقیه در استان لرستان حجت الاسلام والمسلمین سیداحمدرضا شاهرخی در دیدار با […]

به مناسبت روز عصا سفید و روز ملی پارالمپیک؛ هیئت ورزش های نابینایان و کم بینایان استان لرستان با حجت‌الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد دیدار و گفتگو کردند .

نماینده ولی فقیه در استان لرستان حجت الاسلام والمسلمین سیداحمدرضا شاهرخی در دیدار با نابینایان، کم بینایان و ورزشکاران پارالمپیکی به مناسبت هفته پارالمپیک و عصای سفید بابیان اینکه ماه ربیع الاول ماه نبوت ،استمرار امامت و همبستگی است اظهارداشت: زورگویان عالم به دنبال این هستند اقداماتی همچون ترور و کشتار اخیر مردم افغانستان ایجاد تفرقه کنند ولی خوشبختانه ملت ایران و مذاهب اسلامی کاملا آگاهی دارند که این جنایت ها با حمایت های استکبار جهانی صورت می گیرد.

وی افزود: ایمان، فتوت، جوانمردی، پهلوانی و پایبندی به ارزش های دینی به گروه خاصی اختصاص ندارد بلکه مربوط به همه اقشار و دسته ها است و این گوهرها در وجود هرکسی باشد قابل تعظیم است.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: قالب جامعه معلولین کشور خوشبختانه دارای گوهرهای و ارزش های نابی همچون پایبندی به ارزش ها و ایمان هستند.

وی بیان کرد: وقتی پایبندی به ارزش ها همراه با فتوت، قهرمانی ،موفقیت و مدال باشد تقدیر و تعظیم ما را مضاعف می کند و برای تک تک مردم کشور این موضوع مسئولیت آور و سبب افتخار و غرور ورزشکاران معلول است.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت: اینکه کسانی که ادعا میکردند در تهران حضور پیدا خواهیم کرد و سرنوشت جمهوری اسلامی را به پایان خواهیم رساند ولی حالا توسط قهرمانان و مدال آوران معلول کشور ما در کشورهایی که به زورگویان عالم وابستگی دارند پرچم جمهوری اسلامی به اهتزاز در می آید و سمت راست و چپش پرچم زورگویان عالم است و چه هدیه ای بالاتر از این برای ملت ایران است.

وی با بیان اینکه معلولیت محدودیت نیست بلکه فرصت است تصریح کرد: اگر معلولین کاستی هایی را دارند ولی خداوند در وجودشان توان، انرژی و استعدادی قرار داده است که باید بالفعل شوند ،در نظام جمهوری اسلامی همواره شاهد موفقیت جامعه معلولین هستیم.

نماینده ولی فقیه در لرستان خاطرنشان کرد: معلولین کم بینایان و نابینایان کشور در هر سطحی که باشند قابل تقدیر هستند و کلیه امکاناتی که برای افراد معمولی جامعه وجود دارد برای جامعه معلولین فراهم شود ،و بسترهای مناسب جهت اشتغال و حضور آنها در مکان های مذهبی، تفریحی،ورزشی و خیابان ها فراهم شود.

 

1400/7/25