دیدار نماینده ولی فقیه در استان لرستان با دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور

دیدار نماینده ولی فقیه در استان لرستان با دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور
شهریور 26, 1399
228 بازدید

نماینده ولی فقیه در استان لرستان با دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور دیدار کرد. ✅ به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان، ظهر امروز حجت‌الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با سردار مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد […]

نماینده ولی فقیه در استان لرستان با دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور دیدار کرد.

✅ به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان، ظهر امروز حجت‌الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با سردار مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار نماینده ولی فقیه در استان لرستان گزارشی پیرامون وضعیت فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی استان لرستان ارائه نمودند.

?وی افزودند: نرخ بالای بیکاری و عدم رونق مطلوب کسب و کار، کارخانه ها، کارگاه های تعطیل شده و عدم دامپروری و کشاورزی مکانیزه و عدم تخصیص کافی آب، جهت آبیاری دشت های وسیع و حاصلخیز منجر به آسیب های اجتماعی از جمله اعتیاد به مواد مخدر و خرید و فروش آن، طلاق و … گردیده؛ که نیازمند توجه خاص آن ستاد برای کمک به فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی و اجرای برنامه هایی که منجر به پیشگیری از آسیب های اجتماعی و خانوادگی شود.

? نماینده ولی فقیه در استان لرستان، لرستان را نیازمند قرارگاه هایی برای بازپروری و سالم‌سازی معتادان شدند و در این جهت امکانات استان را ناکافی دانستند.

?وی همچنین برگزاری دوره‌های آموزشی خانواده با موضوعات آسیب‌های اجتماعی را امری ضروری دانستند که ستاد مبارزه با مواد مخدر می‌تواند در این جهت کمک‌های قابل توجهی به استان بنماید.

? در ادامه سردار مومنی دبیر ستاد مبارزه با مواد مخود کشور در پاسخ به گزارش ارائه شده توسط نماینده ولی فقیه در استان لرستان اظهار داشت: به زودی هیئتی متشکل از معاونت های ستاد مبارزه با مواد مخدر با مسئولیت جناب آقای اصلانی به استان لرستان عزیمت می نمایند.

?وی افزود: این هیئت جهت بهره گیری از نظرات، پیشنهادات و رهنمودهای نماینده ولی فقیه در استان به حضور ایشان می رسند و همچنین‌ با بررسی میدانی و تشکیل جلسه با دستگاههای مرتبط جهت ساماندهی و کمک در خصوص موارد طرح شده در نامه نماینده ولی فقیه در استان لرستان، پیشنهادات اجرائی را جمع آوری تا در ستاد مبارزه با مواد مخدر مطرح و تصمیم گیری شود.

?در پایان سردار مومنی از پیگیری‌های حجت‌الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

? لازم به ذکر است نماینده ولی فقیه در استان لرستان پیش از این دیدار نیز با رحمانی فضلی وزیر کشور دیدار و گفت وگو کرده بود.