دیدار مدیر کل تامین اجتماعی در استان لرستان با نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد

دیدار مدیر کل تامین اجتماعی در استان لرستان با نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد
فروردین 17, 1400
365 بازدید

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان صبح روز هفدهم فروردین ماه،  مدیر کل تامین اجتماعی در استان لرستان با حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه شهرستان خرم‌آباد دیدار و گفتگو کرد. نماینده ولی فقیه در لرستان حجت الاسلام والمسلمین سید […]

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان صبح روز هفدهم فروردین ماه،  مدیر کل تامین اجتماعی در استان لرستان با حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه شهرستان خرم‌آباد دیدار و گفتگو کرد.

نماینده ولی فقیه در لرستان حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی در دیدار  مدیر کل تامین اجتماعی استان و مدیر درمان بیمارستان تامین اجتماعی که در دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان برگزار شد ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه و تقدیر از پرسنل و کادر درمان تامین اجتماعی استان لرستان با بیان اینکه استان لرستان با داشتن امکانات و ظرفیت های فراوان همچون معادن ، کشاورزی، آب ، خاک و غیره افق و آینده روشنی دارد اظهار داشت : به طور یقین استان لرستان دارای عقب ماندگی های تاریخی است که باید با تلاش مضاعف بتوانیم عقب ماندگی های گذشته را برطرف شود.

وی افزود: بیمارستان تامین اجتماعی با توجه به خدمات ارزنده به بیماران ویروس کرونایی باید این خدمات اطلاع رسانی بیشتری شود البته در جذب متخصص مشکلاتی دارند که باید بر اساس تفاهم نامه و یا مذاکرات با دانشگاه علوم پزشکی پزشکان متخصص در این بیمارستان جذب کار شوند.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: برای ارتقا سیستم تامین اجتماعی باید تلاش شود و نوع برقراری ارتباطات و اطلاع رسانی دقیق از مشکلات استان در راستای رفع آنها بسیار تاثیر گذار است.

وی بیان کرد: با توجه به نوع مراجعان به تامین اجتماعی جهت گرفتن حق بیمه و بازنشستگی نوع برخورد و گفتار با این افراد بسیار متفاوت است و در همین راستا باید آموزش های لازم به کارکنان داده شود.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت: باید سعی کنیم فرهنگ دینی و انقلابی در ادارات حاکم باشد و به طوری باشد که مردم احساس کنند که در آن اداره فرهنگ دینی و انقلابی وجود دارد.

1400/1/17