دیدار مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان لرستان با نماینده ولی فقیه در استان لرستان

 دیدار مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان لرستان با نماینده ولی فقیه در استان لرستان
مهر 27, 1399
328 بازدید

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان، صبح امروز، بیست و ششم مهر ماه، آقای رضایی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان لرستان با حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد دیدار و گفتگو کردند #خبرتکمیلی ✅ به گزارش روابط عمومی دفتر […]

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان، صبح امروز، بیست و ششم مهر ماه، آقای رضایی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان لرستان با حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد دیدار و گفتگو کردند

#خبرتکمیلی

✅ به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی امروز در دیدار با مدیرعامل و جمعی از کارکنان جمعیت هلال احمر لرستان با بیان اینکه جمعیت هلال احمر یک جمعیت خیریه، مردمی و عام المنفعه است اظهار داشت: جمعیت هلال احمر در آسیب ها و حوادث به سرعت جهت کمک رسانی به مردم حضور پیدا می کند که علی رغم جنبه سازمانی یک وظیفه دینی است و به معنای دیگر همه مردم عضو هلال احمر هستند.

?وی افزود: هر کسی رسیدگی به امور مسلمانان کوتاهی کند مسلمان کامل نیست در همین راستا هم، مسلمانی که شهادتین را گفت یک عضو از هلال احمر است.

?نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: هلال احمر نیازمند افراد دانا و توانمند درامدادهای تخصصی است که خوشبختانه هلال احمر استان لرستان بر اساس گزارش ارائه شده در این راستا تاکنون اقدامات بسیار خوبی انجام داده است.

?وی بیان کرد: برخی دستگاهها اگر کارشان را به خوبی انجام ندهند آثار عدم کمیت و کیفیت کارشان به سرعت نمایان نمی شود ولی هلال احمر سازمانی است که اگر هنگام حوادث به موقع وارد عمل نشود کمیت و کیفیت کارشان به سرعت آشکار می شود.

?وی با اشاره به ابقاء مدیر عامل فعلی هلال احمر تصریح کرد: مردم از مدیر جدید آورده جدید می خواهند برهمین اساس باید در درون و بیرون از سازمان از افراد مبتکر،خوش فکر و توانا برای آورده های جدید بهره گرفت.

?نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به فعالیت نیروهای داوطلب جمعیت هلال احمر خاطر نشان کرد: بهره بردن از نیروهای داوطلب هلال احمر جهت حوادث ناگهانی بسیار اهمیت دارد و همچنین باید با به کارگیری جوانان مومن،پای کار،معنویت گرا و اخلاق مدار آمادگی لازم را برای مقابله با کرونا داشته باشد .

?وی با بیان اینکه هر چه بتوانیم مسائل فرهنگی و دینی را عمق ببخشیم در کار ها موفق می شویم اظهار داشت: با توجه به اینکه هلال احمر با مردم داری خلق و خوی های متفاوت در ارتباط است بر همین اساس کارکنان هلال احمر باید از ظرفیت بالا،صبر و شکیبایی در مقابله با ناملایمات برخوردار باشند .

?حجت الاسلام و المسلمین شاهرخی ضمن تاکید برمقابله با فرصت شغلی نابرابر افزود:آنچه امروز مردم را آزار می دهد می بینند با تبعیض و عدم رعایت عدل و انصاف افرادی در دستگاههای دولت جذب می شوند، در همین راستاکسی که می خواهد مدیر باشد باید توصیه ناپذیر باشد.

?نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: مسئولان استان اگرمی خواهند مدال امین الله را بر گردنشان آویزن شود باید قانون ،عدل و انصاف را در استخدام ها وسایر امور رعایت کنند .

?وی با بیان اینکه آنچه مردم را آزار می دهد عدم توجه به فرصت های شغلی برابراست بیان کرد: متاسفانه گاهی از دستگاهها اخباری شنیده می شود که بسیار ناراحت کننده است و استخدام ها بر اساس نسبت فامیلی انجام می شود پذیرفته نیست بلکه باید فرصت شغلی برابرباشد و برای استخدام ها فراخوان عمومی زده شود.