دیدار مدیرکل و معاونان سازمان تبلیغات اسلامی استان لرستان با نماینده، ولی فقیه در استان لرستان

دیدار مدیرکل و معاونان سازمان تبلیغات اسلامی استان لرستان با نماینده، ولی فقیه در استان لرستان
تیر 19, 1399
301 بازدید

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان، حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی ظهر امروز در دیدار با مدیر کل و معاونان سازمان تبلیغات لرستان اظهار داشت: با پیروزی انقلاب اسلامی، لزوم تشکیل دستگاههایی که پیام جمهوری اسلامی را به مردم برسانند ضروری شد که با هوشمندی امام راحل ، […]

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان، حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی ظهر امروز در دیدار با مدیر کل و معاونان سازمان تبلیغات لرستان اظهار داشت: با پیروزی انقلاب اسلامی، لزوم تشکیل دستگاههایی که پیام جمهوری اسلامی را به مردم برسانند ضروری شد که با هوشمندی امام راحل ، این نهادهای انقلابی در راستای امنیت ، سازندگی ، امور فرهنگی ، تعمیق معارف دینی و تبلیغ احکام تشکیل شدند.

وی افزود : سازمان تبلیغات اسلامی پس از انقلاب اسلامی در راستای تبلیغ احکام دینی تشکیل شد و طی ۴۱ سال گذشته تحولات رو به رشدی داشته است.

نماینده ولی فقیه در لرستان برنامه ریزی صحیح و آینده نگری را دو عنصر مهم از وظایف دستگاهها و سازمان تبلیغات اسلامی دانست و عنوان کرد: باید نیاز های جامعه و برنامه هایی که دشمنان و مهاجمان فرهنگی را بسنجیم و بر اساس برنامه های دشمنان باید بتوانیم بسته های فرهنگی ، حاوی برنامه های خنثی سازیِ هجوم فرهنگی دشمن تهیه کنیم.

وی بیان کرد: در استان لرستان علی رغم ظرفیت ها و اقدامات بسیار خوبی که انجام شده ولی هنوز مناطق محروم و روستاهای دور افتاده ای داریم که نیازمند آشنایی با احکام ،اعتقادات و ابتدایی ترین آگاهی های دینی و اسلامی هستند و باید برنامه ای متفاوت از برنامه های تحول سازِ سایر مناطق ، برای این روستاهای دور افتاده در نظر گرفته شود.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت: در راستای تبلیغ و آگاهی بخشی دینی در مناطق دور افتاده ، باید از ظرفیت گروهای مردم نهاد و همکاری سایر دستگاهها استفاده کنیم .

وی با بیان اینکه تجربه کاری مدیر کل جدید سازمان تیلیغات در دانشگاهها تجربه بسیار ارزشمندی است ، تصریح کرد: در سازمان تبلیغات باید در عرصه و میدان بود و در اجرا نیز باید کار جهادی کرد تا بتوان گام های روبه جلویی در این حوزه برداشت چرا که ماموریت سازمان تبلیغات در راستای قرآن ،اسلام و اعتلای فرهنگ و معارف دینی ، از شهدای صدر اسلام تاکنون آغازشده است .