دیدار مدیران استانی حفاظت و اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان لرستان با حجت الاسلام والمسلمین سیداحمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان

دیدار مدیران استانی حفاظت و اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان لرستان با حجت الاسلام والمسلمین سیداحمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان
آبان 29, 1400
138 بازدید

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به نقش مهم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: سپاه پاسداران نقش ممتاز و برجسته‌ای در پیروزی های انقلاب اسلامی داشته است که ناشی از التزام محکم و استوار برادران سپاه به اسلام و ایمان است.  حجت الاسلام والمسلمین سیداحمدرضا شاهرخی در دیدار با مدیران استانی حفاظت و اطلاعات […]

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به نقش مهم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: سپاه پاسداران نقش ممتاز و برجسته‌ای در پیروزی های انقلاب اسلامی داشته است که ناشی از التزام محکم و استوار برادران سپاه به اسلام و ایمان است.

 حجت الاسلام والمسلمین سیداحمدرضا شاهرخی در دیدار با مدیران استانی حفاظت و اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان لرستان، اظهار داشت: رسالت انقلاب اسلامی حاکمیت مستضعفان جهان بر مستکبران عالم است.

وی افزود: تمام مستکبران و زورگویان عالم حیله های شیطانی خود را به کار گرفته و می گیرند تا این حاکمیت الهی محقق نشود و یا در ادامه راه باقی بماند یا از مسیرش منحرف شود.

نماینده ولی فقیه در لرستان، بیان کرد: انقلاب اسلامی گردنه‌های سختی را پشت سر گذاشته که در نابرابر ترین شکل خودش از این فراز و نشیب‌ها عبور کرده و در همه موارد با نصرت الهی همراه با پیروزی بوده است.

وی با تاکید بر اینکه در همه این پیروزی ها سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نقش ممتاز و برجسته‌ای داشته است، تصریح کرد: این امر ناشی از التزام سفت و سخت برادران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به اسلام و ایمان است.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی خاطرنشان کرد: در این نقش ممتاز و برجسته سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان لرستان و فرماندهان و سرداران شهید و ۶۳۰۰ شهید استان لرستان دارای برگ‌هایی زرین و افتخارآمیز هستند.

وی اظهار داشت: سپاه در حال حرکت به سوی قله ای است که در این حرکت راهنمایش ولی فقیه است. از این رو با نصرت الهی و با راهنمایی و آموزه‌های ولی فقیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حال حرکت به سوی افتخار است.

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه به واسطه این تبعیت حرکتش همراه با پیروزی است، عنوان کرد: همراهی و همدلی سپاه با مردم و مردم با سپاه که اوج آن را در بدرقه فرمانده دلاور و سردار دلهای ملت ایران و محور مقاومت مشاهده کردیم رمز دیگری از تداوم پیروزی های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

وی افزود: باید از مجاهدت سازمان حفاظت و اطلاعات سپاه قدردانی نمود زیرا این توان قدرتمند سپاه در هوا و فضا، نیروی دریایی و زمینی حاصل تلاش و مجاهدت های فرماندهان و کارکنان حفاظت و اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که با حفظ و نگهداری از اطلاعات نمی گذارند که دشمن بر ارکان، اجزاء و گستره قدرت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشراف اطلاعاتی پیدا کند.

وی تصریح کرد: دشمن نباید بر میزان و نهایت قدرت سپاه اشراف اطلاعاتی پیدا کند و ابهام سازی یکی از وظایف حفاظت و اطلاعات است.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی، گفت: سرویس‌های امنیتی بیگانه در تلاش هستند که اطلاعات لازم و درون تشکیلاتی را از بسیج و سپاه پیدا کنند.

وی تاکید کرد: دشمن درصدد نفوذ است و هر پنجره‌ای را پیدا کند وارد می شود لذا باید هوشیار بود.

 نماینده ولی فقیه در لرستان اظهار داشت: رعایت اصول حفاظتی یک امر واجب است، دشمن با کنار هم قرار دادن اطلاعات متفرقه اطلاعات خود را تکمیل می کند بنابراین با رعایت حفاظت از اطلاعات باید دشمن را ناکام گذاشت.

وی گفت: غریبه هایی که در لباس خودی خودرا در هر کجا وارد می کنند را شناسایی کنید، بیان اطلاعات محرمانه در تلفن آسیب زننده و حرام است و لذا باید در این موارد هوشیار بود.

 شاهرخی با اشاره به توصیه پیشوایان معصوم (ع) درباره اهمیت حفظ رازداری و نگهداری از اطلاعات اظهار داشت: امام صادق (ع) فرموده اند: زبان تان را حفظ کنید و یا در احادیثی امام على(ع): می فرمایند: سِرُّك سُرورُكَ إن كَتَمتَهُ، وإن أذَعتَهُ كانَ ثُبورَكَ اگر رازت را پنهان دارى، مايه شادى توست، و اگر آن را فاش سازى، موجب نابودى تو است.
امام علی (ع) می فرمایند: (جُمِعَ خَيرُ الدُّنيا وَالآخِرَةِ في كِتمانِ السِّرِّ ومُصادَقَةِ الأَخيارِ ، وجُمِعَ الشَّرُّ فِي الإِذاعَةِ ومُؤاخاةِ الأَشرارِ )، خير دنيا و آخرت ، در رازدارى و دوستى با خوبان گِرد آمده است، و بدى در افشاى راز و دوستى با بدان ، جمع شده است.
امام علی می فرمایند: (من أفشی سرّاً استودعه فقد خان) ؛ هر کس سرّی را که به او سپرده شده فاش کند خیانت کرده است.

1400/8/28