دیدار مديرعامل و اعضای مجمع خيرين سلامت استان لرستان با نماینده ولی فقیه در استان لرستان

دیدار مديرعامل و اعضای مجمع خيرين سلامت استان لرستان با نماینده ولی فقیه در استان لرستان
شهریور 25, 1400
155 بازدید

 مديرعامل و اعضای مجمع خيرين سلامت استان لرستان با حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی ‌نماینده ولی فقیه در استان لرستان دیدار و گفت‌وگو کردند. نماینده ولی فقیه در لرستان حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در دیدار با مجمع خیرین سلامت استان لرستان که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد با […]

 مديرعامل و اعضای مجمع خيرين سلامت استان لرستان با حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی ‌نماینده ولی فقیه در استان لرستان دیدار و گفت‌وگو کردند.

نماینده ولی فقیه در لرستان حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در دیدار با مجمع خیرین سلامت استان لرستان که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد با بیان اینکه سلامت و امنیت دو نعمت هستند که انسان از آنها غافل است اظهار داشت: سلامت یک تاج بر سر افراد سالم است که افراد بیمار این تاج را می‌بینند.

وی با بیان اینکه خداوند انسان‌های نیکوکار را دوست دارد افزود: قله نیکوکاری توجه به نعمت‌هایی است که به علل برخی از انسان ها در اثر حوادث روزگار از آنها محروم شده اند و کمک رسانی به انسانهایی است که سلامت خود را از دست داده اند.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد : اقدامات خیرین سلامت که به واسطه محبت، دوستی و خالصانه انجام می‌دهند در حقیقت خدمت به خداوند است و اینگونه خدمت‌های شفا بخش توفیقی است که نصیب افراد خاصی می‌شود.

وی بیان کرد: اعضای مجمع خیرین سلامت استان سرمایه‌های معنوی و مورد اعتماد مردم هستند و با توجه به سرمایه‌های معنوی که دارند اقدام به انجام کارهای معنوی و ماندگار می‌ نمایند، بر اقشار مختلف و مدیران دستگاه ها خصوصا دانشگاه علوم پزشکی لازم است که از این سرمایه های معنوی در جهت خدمت رسانی استقبال نمایند.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت: مردم استان لرستان نیز علی‌رغم مشکلات معیشتی که دارند ولی همواره در انجام امور خیر پای کار و در کنار خیرین هستند.

وی با بیان اینکه استان لرستان دارای نعمت‌های مادی و معنوی فراوان است تصریح کرد: امیدواریم در تغییر و تحولات پیش رو استان وضعیت مردم بهتر شود زیرا این بهتر شدن به طور یقین بر کمیت و کیفیت کار خیرین تاثیر دارد.

نماینده ولی فقیه در لرستان خاطر نشان کرد: مجمع خیرین سلامت استان جهت تسریع در امر واکسیناسیون با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و استفاده از ظرفیت دانشجویان پزشکی این دانشگاه مرکزی را برای تزریق واکسن راه‌اندازی کند.

در این جلسه مجمع جوانان خیرین که متشکل از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بودند گزارشی از تشکیل این مجمع برای کمک به واکسیناسیون در شهر های استان لرستان اعلام آمادگی نمودند.

1400/6/24