دیدار مدال آوران پارا المپیکی با نماینده ولی فقیه در استان لرستان

دیدار مدال آوران پارا المپیکی با نماینده ولی فقیه در استان لرستان
تیر 20, 1400
181 بازدید

مدال آوران پارا المپیکی استان لرستان و آقای امان الهی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان لرستان با حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان دیدار و گفتگو کردند. نماینده ولی فقیه در لرستان حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی عصر امروز در دیدار با مدال آوران […]

مدال آوران پارا المپیکی استان لرستان و آقای امان الهی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان لرستان با حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان دیدار و گفتگو کردند.

نماینده ولی فقیه در لرستان حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی عصر امروز در دیدار با مدال آوران پارا المپیکی که در دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان برگزار شد آنچه از ورزش به ذهن متبادر می شود پهلوانی و جوانمردی است اظهار داشت: وقتی در مسابقات ورزشی پرچم جمهوری اسلامی برافراشته و سرود جمهوری اسلامی و نام امام و شهیدان در در خارج از مرزها طنین انداز می‌شود همه ملت ایران احساس غرور، افتخار و سربلندی می‌کنند.

وی افزود: ورزشکاران وقتی به قهرمانی می‌رسند و فعالیت‌های پهلوانی و جوانمردی انجام می‌دهند الگو هستند و در میان نسل جوان بسیار تاثیر گذار هستند.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: دوره قهرمانی یک دوره‌ای است که باید مورد توجه قرار بگیرد ولی دوره پهلوانی همیشه ماندگار است و الحمدلله ورزشکاران لرستانی در دوره قهرمانی و پهلوانی بسیار خوش می‌درخشند.

وی بیان کرد: قبل از انقلاب فدراسیون مجزایی جهت ورزش معلولان وجود نداشت ولی سال ۵۸ فدراسیون معلولین تشکیل و پس از جنگ تحمیلی و جانباز شدن تعداد زیادی از رزمندگان این فدراسیون تحت عنوان فدراسیون جانبازان و معلولان فعالیت خود را آغاز کرد.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت: علی‌رغم اینکه تنگناهای زیادی بر سر راه ورزشکاران ایرانی وجود دارد ولی ورزشکاران ایرانی در میدان‌های ورزشی بسیار خوب ظاهر شدند.

وی با بیان اینکه هزینه کردن برای ورزش سرمایه‌گذاری است تصریح کرد: به هر میزان اعتبار برای ورزش در نظر گرفته شود سرمایه‌گذاری است زیرا اگر اینگونه نباشد آسیب‌های اجتماعی زیاد می‌شوند و هزینه کشور برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی صد چندان می‌شود.

نماینده ولی فقیه در لرستان خاطر نشان کرد: جوانان استان لرستان در بسیاری از رشته‌های ورزشی باتوجه به قدرت جسمانی وغیرت وتعصب بالایی که دارند می توان با برنامه‌ریزی‌های درست و سرمایه‌گذاری در این حوزه ورزش لرستان به موفقیت بیشتری دست پیدا کند.

وی اظهار داشت: شهرداری با تبلیغ و منتشر کردن عکس ورزشکاران لرستانی در بیلبوردها و مانیتورهای سطح شهر حداقل کار ممکن را می‌تواند برای تقدیر از ورزشکارانی که برای کشور و استان افتخار آفرین بودند انجام بدهد.

1400/4/19