دیدار مدال آوران المپیکی و غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان با نماینده ولی فقیه در استان لرستان

دیدار مدال آوران المپیکی و غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان با نماینده ولی فقیه در استان لرستان
تیر 13, 1400
213 بازدید

مدال آوران المپیکی استان لرستان به همراه غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان و آقای امان الهی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان لرستان با حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان دیدار و گفتگو کردند. حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی روز شنبه در دیدار سرمربی […]

مدال آوران المپیکی استان لرستان به همراه غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان و آقای امان الهی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان لرستان با حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان دیدار و گفتگو کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی روز شنبه در دیدار سرمربی تیم ملی کشتی آزاد اظهار کرد: ورزش برای هر کشوری سرمایه است افتخار آفرینی یک ورزشکار در عرصه های مختلف دل مردم را شاد می‌ کند و در شرایطی که دشمنان قصد دارند هویت و افتخار ملی را کمرنگ جلوه بدهند، ورزش دنباله راه شهیدانی مانند سردار قاسم سلیمانی است.

وی با بیان اینکه انرژی مثبت جوانان ورزشکار اراده‌های ما را مصمم می‌کند ادامه داد: پس از انقلاب، ورزش ایران در سطح جهان و المپیک جایگاه بهتری پیدا کرد و اکنون هم ظرفیت بسیاری وجود دارد و می‌توانیم بهتر باشیم.

وی با اشاره به اینکه لرستان دارای ظرفیت های بی‌شماری در قشر جوانان است و باید در این راستا استعدادیابی شود اظهار کرد: ورزشکاران نباید یکدیگر را تضعیف کنند و از طرفی باید توانایی ارتقای علم کشتی را تقویت کنیم.

امام جمعه خرم‌آباد گفت: گاهی اختلافات درونی ما را از مسیر اصلی دور می‌کند و هرگاه آرامش بر ورزش حاکم باشد و مدیران خودشان را وقف ورزش کنند نتیجه مثبت را مشاهده می‌کنیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین شاهرخی افزود: لرستان در دهه ۷۰، ورزشکاران افتخار آفرین خوبی در رشته کشتی به جامعه معرفی کرد و اکنون نیز باید کشتی این استان را به جایگاه واقعی خود رساند.

وی ادامه داد: ورزشکاران در عرصه های مختلف نماینده ملت ایران، شهیدان، جانبازان و اقشار مختلف هستند که باید برای نقش آفرینی بیشتر آنها، جذب حمایت کننده مالی در دستور کار قرار گیرد.

در پایان این دیدار مرتضی قیاسی کشتی‌گیر و غلامرضا محمدی سرمربی لرستانی تیم ملی کشتی آزاد با اهدای لوح تقدیر شدند.

1400/4/12