دیدار رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان لرستان

دیدار رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان لرستان
مرداد 16, 1399
178 بازدید

دیدار رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان لرستان با نماینده ولی فقیه در استان لرستان   به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در دیدار با رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان لرستان با اشاره به اهمیت ستاد امربه […]

دیدار رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان لرستان با نماینده ولی فقیه در استان لرستان

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در دیدار با رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان لرستان با اشاره به اهمیت ستاد امربه معروف و نهی از منکر اظهار داشت: دشمن برای ضربه زدن به نظام اسلام از طریق مسائل اخلاقی سرمایه گذاری کرده است.

وی افزود : در مقطعی از زمان جنگ نظامی بود ولی این جنگ ها برای آنها هزینه داشت این در حالی است که ایجاد فساد و مسائل ضد اخلاقی سبب می شود جامعه دچار ضعف و رو به افول برود.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد:ایمان ،سلامت اخلاقی و اعتقادات دینی جوانان کشور سبب شده است که در مقابل دشمن بایستیم و تمام تلاش دشمن گرفتن سلامت اخلاقی و تضعیف اعتقادات دینی جوانان از روش های مختلف هستند.

وی با اشاره به نامگذاری مغازه ها ومحل های کسب و کار بیان کرد: باید بر نامگذاری مغازه ها و محل های کسب و کار نظارت بیشتری شود و مسئولان مربوطه در این زمینه ورود پیدا کنند .

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت:کلیه دستگاهها باید با جوانان نشست ها و جلسات زیادی برگزار کنند چون در همه مقاطع تاریخ به جوانان انقلابی و پای کار نیاز داریم و از ظرفیت این جوانان باید بهره ببریم.