دیدار حجت الاسلام و المسلمین الهایی سحر با حجت الاسالام و المسلمین شاهرخی

دیدار حجت الاسلام و المسلمین الهایی سحر با حجت الاسالام و المسلمین شاهرخی
شهریور 15, 1399
382 بازدید

دیدار حجت الاسلام و المسلمین الهایی سحر با حجت الاسالام و المسلمین شاهرخی به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان، ظهر امروز پانزدهم شهریور ماه، حجت الاسلام و المسلمین الهایی سحر معاون ارتباطات و مشارکت‌های مردمی سازمان دارالقرآن الکریم کشور با حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان […]

دیدار حجت الاسلام و المسلمین الهایی سحر با حجت الاسالام و المسلمین شاهرخی

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان، ظهر امروز پانزدهم شهریور ماه، حجت الاسلام و المسلمین الهایی سحر معاون ارتباطات و مشارکت‌های مردمی سازمان دارالقرآن الکریم کشور با حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی امروز شنبه در دیدار با معاون ارتباطات و مشارکت‌های مردمی سازمان دارالقرآن کریم کشور در سخنانی با تاکید بر ضرورت افزایش فعالیت‌های قرآنی خانگی اظهار داشت: می‌توان در این راستا از ظرفیت مربیان توانمند و خوش فکر در محله‌های مختلف استفاده کرد.

وی با اشاره به پیگیری‌های صورت گرفته برای اخذ اعتبار برنامه‌های فرهنگی و دینی در استان عنوان کرد: این برنامه‌ها با همکاری سازمان تبلیغات، اوقاف و امور خیریه، ارشاد و… در لرستان عملیاتی خواهند شد.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه جامعه‌ای سالم است که افراد آن سالم باشند تصریح کرد: حیات جامعه نیز به فرهنگ قرآنی وابسته است و ایمان، عمل صالح، خرد ورزی، کرامت و… با آموزش‌ها، تدبر و فعالیت‌های قرآنی محقق می‌شود.

حجت الاسلام شاهرخی با تاکید بر ضرورت اجرای برنامه‌های قرآنی در دانشگاه‌ها، مدارس، مساجد و… بیان داشت: همچنین افزایش محافل قرآنی در محله‌های مختلف می‌تواند در دستور کار قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه فضای استان باید به سمت فضای قرآنی و برنامه‌های این حوزه سوق داده شود تا حیات طیبه حاصل شود افزود: در حوزه‌های علمیه نیز توجه به برنامه‌های قرآنی باید بیشتر از گذشته باشد و مباحث، علوم قرآنی و تدبر در قرآن به صورت کیفی باشد.