دیدار حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با خانواده شهید موسی سیفی بیرانوند و تجلیل از مقام این شهید ؛

دیدار حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با خانواده شهید موسی سیفی بیرانوند و تجلیل از مقام این شهید ؛
شهریور 18, 1399
468 بازدید

دیدار حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با خانواده شهید موسی سیفی بیرانوند و تجلیل از مقام این شهید ؛ به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان ، صبح امروز حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی ، نماینده ولی فقیه در استان لرستان به بخش معمولان سفر کرد. وی در ادامه در منزل […]

دیدار حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با خانواده شهید موسی سیفی بیرانوند و تجلیل از مقام این شهید ؛

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان ، صبح امروز حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی ، نماینده ولی فقیه در استان لرستان به بخش معمولان سفر کرد.

وی در ادامه در منزل شهید با خانواده شهید موسی سیفی بیرانوند دیدار و از مقام این شهید تجلیل کرد .

 

? شان و منزلت ما در خدمتگزاری به مردم و خانواده شهدا است.

✅ به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان ، حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد در ادامه سفر خود به شهر معمولان ، با خانواده شهید بیرانوند دیدار کرد .

✅ حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با ذکر این مطلب که شهدا چشم و چراغ ملت هستند ، یادآور شد ؛ برای ما توفیقی شده دیدار از خانواده ای که اینچنین شهیدی را تربیت و تقدیم اسلام نمودند .منزلت و جایگاه خانواده های شهدا نیز همچنین خوده شهدا رفیع است و ثوابی کمتر از ثواب شهدا ندارند .

✅ وی در ادامه گفت ؛ مشعل فروزانی که شهدا برافروخته اند ، راه علویست که به وسیله شهدا بلند شد و بعد از شهدا نیز به دست صالحین است و صالحین همانند که راه شهدا را ادامه میدهند که البته مصداق صالحین ، خانواده های شهدا هستند .

✅ نماینده ولی فقیه با این عنوان که شان و منزلت ما در خدمتگزاری به مردم و خانواده شهدا است ، در پایان افزود ؛ راه شهدا ادامه دارد و نظام اسلامی مقتدرانه به راهش ادامه میدهد البته مقاومت خانواده های شهدا در رسیدن نظام اسلامی به اهدافی که دارد بسیار اثربخش است . عدم موفقیت دشمن بخاطر حضور مردم و خانواده های شهداست و این وظیفه ما را در جهت خدمت به مردم و نظام اسلامی و کسب رضایت مردم سنگین میکند .