دیدار حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با آیت الله حسینی بوشهری

دیدار حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با آیت الله حسینی بوشهری
مرداد 9, 1399
351 بازدید

دیدار حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با آیت الله حسینی بوشهری عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان ، حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی با ایت الله حسینی بوشهری ، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دیدار کرد . در این دیدار حجت الاسلام […]

دیدار حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با آیت الله حسینی بوشهری عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان ، حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی با ایت الله حسینی بوشهری ، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دیدار کرد .

در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین شاهرخی ، نماینده ولی فقیه در استان لرستان ، گزارشی از وضعیت اجتماعی فرهنگی و اقتصادی استان ارائه داد .

وی ضمن اشاره به حضور روحانیت استان لرستان در مقاطع مختلف انقلاب اسلامی و تجلیل از خدمات فرهنگی و دینی روحانیت استان در صد سال اخیر ، بر استمرار این خدمات تا دور افتاده ترین نقاط تاکید کردند .

نماینده ولی فقیه تقدیم شهدای روحانیت استان لرستان در کنار ۶۳۰۰ شهید استان را گواهی روشن و فداکاری روحانیت در کنار قاطبه مردم شهیدپرور استان قلمداد کردند .

امام جمعه خرم آباد وحدت کارگزاران و مدیران دولتی و بخش خصوصی ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، قوه قضاییه ، ائمه جمعه و جماعات و همه مردم استان ، محور تبعیت از مقام معظم رهبری و تلاش برای پیشرفت و ارتقاء فرهنگ دینی و توسعه و پیشرفت استان دانستند .

در این دیدار آیت الله حسینی بوشهری ، نائب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ، به سوابق درخشان روحانیت استان لرستان و فداکاری مردم ولایتمدار این استان اشاره کردند .

دبیر شورای عالی حوزه علمیه قم ، همبستگی مردم و روحانیت ، شیوه زی طلبگی و دوری از اشرافی گری را رمز موفقیت روحانیت در طول تاریخ دانست .

وی از پیشرفت امور و پیگیری های نماینده ولی فقیه برای گشایش در کار مردم اظهار مسرت نمود و اظهار داشت که از روش های مختلف ، این فعالیت ها را پیگیری می کند .