دوازدهمین دوره تربیت و تعالی پاسداران سپاه استان لرستان با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان برگزار شد.

دوازدهمین دوره تربیت و تعالی پاسداران سپاه استان لرستان با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان برگزار شد.
دی 3, 1399
516 بازدید

  ✅ به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان، دوشنبه بیست و چهارم آذر ماه، دوازدهمین دوره تربیت و تعالی پاسداران سپاه استان لرستان با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان  برگزارشد. ?دوره‌های تربیت و تعالی عقیدتی سیاسی به منظور تربیت دینی، تحکیم مبانی […]

 

✅ به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان، دوشنبه بیست و چهارم آذر ماه، دوازدهمین دوره تربیت و تعالی پاسداران سپاه استان لرستان با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان  برگزارشد.

?دوره‌های تربیت و تعالی عقیدتی سیاسی به منظور تربیت دینی، تحکیم مبانی اعتقادی، رشد فضایل اخلاقی و تعمیق معرفت و معنویت کارکنان سپاه پاسداران برگزار می‌شود.

 

✅حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی روز دوشنبه در دوره تربیت و تعالی پاسداران استان لرستان در سخنانی با بیان اینکه پاسداران انقلاب هشت سال سربلندی و سرافرازی را برای ایران اسلامی رقم زدند، اظهار داشت: سپاه لرستان نیز در این امتحان بزرگ سربلند و موفق بیرون آمدند.

?وی با بیان اینکه این مدال افتخاری برای پاسداران، عموم مردم، تیپ ۵۷ حضرت ابوالفضل (ع) و لشگر ۸۴ خرم آباد است که مقام معظم رهبری تعبیرات زیبا و دلنشین را در مورد آنها داشته است، گفت: پاسداران، بسیجیان و عشایر در عملیات‌های گوناگون هشت سال دفاع مقدس در مناطق مختلف حماسه آفریدند.

?نماینده ولی‌فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه کارنامه درخشان و میراث گرانقدری از پاسداران انقلاب اسلامی لرستان مشاهده می‌شود و یکی از برگ‌های زرین آن تقدیم شش هزار و سیصد شهید در راه تداوم انقلاب اسلامی و رسیدن به اهداف متعالی است، بیان داشت: مقام معظم رهبری فرمودند که هر کسی با اهداف امام راحل بیعت کند با پیغمبر اسلام بیعت کرده و هر کس به دنبال اهداف متعالی امام امت باشد، گویا در مکه و مدینه با پیغمبر اسلام بیعت کرده است.

?حجت الاسلام شاهرخی با اشاره به اینکه حرکت امام راحل در راستای حرکت انبیا بود و پرچم دین را به اهتزاز درآورد، ادامه داد: حاکمیت احکام دینی، عدالت، صداقت، فضیلت‌ها و … در جامعه از اهداف امام راحل بود.

?وی، عنوان کرد: اهداف مقام معظم رهبری نیز اهداف امام راحل است و هر کس با مقام معظم رهبری بیعت کند گویا با پیامبر اسلام بیعت کرده است و رکن اصلی این امر نیز پاسداران انقلاب اسلامی هستند.

?نماینده ولی‌فقیه در لرستان در ادامه سخنان خود با بیان اینکه برنامه دشمن این است که مانع توانمندی‌های نظام اسلامی شود و کارآمدی نظام اسلامی را زیر سوال ببرد، گفت: اولین توانمندی ما ایمان اسلامی است که باعث شد موانع را یکی پس از دیگری پشت سر بگذاریم.

?حجت الاسلام شاهرخی با تاکید بر اینکه برنامه ما باید تقویت ایمان اسلامی در مقابل تضعیف ایمان اسلامی و دینی از سوی دشمن باشد، ادامه داد: ایستادگی در مقابل نظام سلطه و استکبار ستیزی از ویژگی‌های امام راحل بود.

?وی با بیان اینکه پاسداران انقلاب اسلامی علاوه بر اینکه پاسدار مرزها هستند، پاسداران مرزهای عقیدتی هم هستند، گفت: حرکت در مسیر تعالیم اسلامی موجب می‌شود که برنامه‌های دشمن اجرایی نشوند.

?نماینده ولی‌فقیه در لرستان، گفت: ما وظیفه داریم بر ایمان دینی خود بی افزاییم، دست دیگران را بگیریم و ایمان نسل جوان را تقویت کنیم و این امر جلوی فساد اقتصادی، اداری، سیاسی و… را خواهد گرفت.

99/9/24


? پایگاه اطلاع رسانی:
https://shahrokhy.ir/

?کانال تلگرام:
https://t.me/Shahrokhy_ir

?کانال ایتا:
http://eitaa.com/shahrokhy_ir

 

برچسب‌ها: