در جلسه ویدئوکنفرانس ستاد اقتصاد مقاومتی استان ؛

در جلسه ویدئوکنفرانس ستاد اقتصاد مقاومتی استان ؛
تیر 12, 1399
287 بازدید

جلسه ویدئوکنفرانس ستاد اقتصاد مقاومتی استان لرستان با حضور مهندس اسلامی وزیر راه و شهرسازی ، استاندار لرستان ، حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان ،معاونین‌وزیر، نماینده مردم خرم آباد و چگنی و نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی، معاونین استاندار و اعضای ستاد اقتصاد مقاومتی […]

جلسه ویدئوکنفرانس ستاد اقتصاد مقاومتی استان لرستان با حضور مهندس اسلامی وزیر راه و شهرسازی ، استاندار لرستان ، حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان ،معاونین‌وزیر، نماینده مردم خرم آباد و چگنی و نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی، معاونین استاندار و اعضای ستاد اقتصاد مقاومتی استان برگزار شد.

حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی امروز پنج شنبه در ستاد اقتصاد مقاومتی لرستان با حضور وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه امیدواریم سفر وزیر رهاورد جدیدی برای استان داشته باشد، اظهار داشت: سفر های وزرا به لرستان نسبت به استان های دیگر مورد سنجش و مقایسه قرار می گیرد و گزارش آن برای رئیس جمهور ارائه خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه سفر وزرا به لرستان کم است و توقع مردم در این رابطه بیشتر است، گفت: می طلبد که در نگاه و توجه به استان ها توازن وجود داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در لرستان خاطرنشان کرد: مسائلی که توسط نمایندگان مطرح می شود باید مورد توجه قرار گیرد چرا که این مسائل خواسته مردم است.

حجت الاسلام شاهرخی در ادامه بر ضرورت توجه به مدیریت جهادی تاکید کرد و افزود: همچنین باید امکانات لازم با رویکرد مبتنی بر کار مضاعف، علم و درایت در لرستان فراهم شود.

وی با تاکید بر اینکه در لرستان مشکل حل ناشدنی نداریم و افق برای ما روشن است، تصریح کرد: لرستان ظرفیت های زیادی در حوزه های آب، خاک، گیاهان دارویی و … دارد و با وجود این توانمندی ها دلیلی وجود ندارد که در این نقطه باشیم.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به نرخ بالای بیکاری در طول سال های گذشته در لرستان، بیان داشت: مناسب نیست که مردم لرستان از تورم، عدم رونق کسب و کار، قیمت بالای مسکن و … رنج ببرند.

حجت الاسلام شاهرخی با تاکید بر ضرورت همدلی و اتحاد برای حل مشکلات استان، افزود: خوشبختانه امروز همه مسئولان استان یک صدا در پی حل مشکلات استان هستند و این امر نیز با کار مضاعف مبتنی بر علم و درایت امکان پذیر است.

وی همچنین با تاکید بر اینکه باید به لرستان در بحث اختصاص بودجه های ملی توجه ویژه صورت گیرد، عنوان کرد: سدهای لرستان نیمه تمام باقی مانده و نمی توان از هیچ کدام از آنها استفاده مطلوب را داشت.