حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان با جناب آقای دکتر مجید قاسمی مدیر عامل بانک پاسارگاد کشور دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان با جناب آقای دکتر مجید قاسمی مدیر عامل بانک پاسارگاد کشور دیدار و گفتگو کرد.
دی 4, 1399
467 بازدید

  ✅ به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان روز سه شنبه دوم دی ماه، با جناب آقای دکتر مجید قاسمی مدیر عامل بانک پاسارگاد کشور دیدار و گفتگو کرد. ?در ابتدا این دیدار حجت‌الاسلام و المسلمین […]

 

✅ به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان روز سه شنبه دوم دی ماه، با جناب آقای دکتر مجید قاسمی مدیر عامل بانک پاسارگاد کشور دیدار و گفتگو کرد.

?در ابتدا این دیدار حجت‌الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان ضمن تقدیر از بانک پاسارگارد جهت افتتاح مدرسه در استان لرستان اظهار داشت: خوشبختانه تاکنون از تعداد ۱۲ مدرسه در دست احداث استان لرستان توسط بانک پاسارگارد ۹ مدرسه افتتاح شده که امیدواریم اتمام سه مدرسه دیگر و همچنین احداث و شروع ساخت مدارس دیگر نیز در دستور کار این بانک قرار بگیرد.

?وی با اشاره به سفر ۳۰ و ۳۱ مرداد ماه امسال دکتر قاسمی مدیر عامل بانک پاسارگارد و هیئت همراه به استان لرستان در جلسه یاد شده موافقت ها و پیشنهاداتی بین استان و بانک پاسارگاد صورت گرفت که این موافقت ها و پیشنهادات در زمینه های :
۱- اجرای طرح بازآفرینی شهری

۲- مشارکت در تکمیل برخی از سدها و همچنین جاده پلدختر

۳- توسعه خدمات بهداشتی

۴- مشارکت و تکمیل کارخانه لاستیک سازی و طرح سیمان سفید ازنا

۵- اجرای طرح توجیهی مرغ لاین

۶- سرمایه گذاری در طرح های خود اشتغالی و توسعه فرش و همچنین پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش جهت اجرای برخی طرح های استان با پیشنهاد استانداری استان لرستان

 

?نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: با توجه به قرارگرفتن استان لرستان در کریدور شمال به جنوب و غرب به شرق کشور و همچنین دارا بودن این استان از ظرفیت های جغرافیایی و منابع انسانی خواستار عملیاتی شدن توافقات و پیشنهادات مطرح شده در سفر اخیر مدیر عامل بانک پاسارگارد و دستگاه‌های مرتبط در استان لرستان هستیم.

?وی بیان کرد: به طور یقین همکاری دو طرفه بین بانک پاسارگارد و مسئولان استان در سال «جهش تولید» می تواند مدلی از همکاری را نشان دهد که در دوران تحریم با تکیه بر دانش و منابع داخلی می توانیم استان لرستان را با داشتن ویژگی های منحصر به فرد به استانی توسعه یافته تبدیل کنیم .

✅ در ادامه این دیدار دکتر مجید قاسمی مدیر عامل بانک پاسارگارد کشور ضمن تقدیر و تشکر از حضور و پیگیرهای نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد جهت رفع مشکلات این استان گفت: سفر مردادماه امسال بنده و هیأت همراه به استان لرستان به معنای آمادگی این بانک برای کمک و رسانیدن استان پر ظرفیت لرستان به جایگاه واقعی و حقیقی خودبوده است .

?وی با بیان اینکه پس از سفر مرداد ماه، هیاتی جهت پیگیری توافقات سفر به استان لرستان اعزام کردیم تصریح کرد: توافقات سفر به استان لرستان وقتی عملیاتی می شود که هیات هایی از استان لرستان و بانک پاسارگارد با دقت توافقات ذکر شده را بررسی و زمینه های عملیاتی شدن آنها را با رفع موانع و مشکلات فراهم کنند.

?مدیر عامل بانک پاسارگارد کشور خاطر نشان کرد: بانک پاسارگارد در راستای پیگیری توافقات سفر مرداد ماه آمادگی لازم جهت اعزام مجدد هیاتی از طرف بانک به استان را دارد تا ابتدا این توافقات در قالب طرح های مزیت دار با بازگشت سرمایه بانک در زمان تعیین شده مشخص شود و پس از بررسی در هیات مدیره بانک در صورت تصویب اجرا شوند.

?وی اظهار داشت: پرداخت 150میلیارد تومان تسهیلات به کارخانه سیمان سفید ازنا در صورت پذیرفتن بانک پاسارگارد به عنوان یکی از شرکاء کارخانه و همچنین پرداخت تسهیلات جهت مشاغل خانگی از جمله مصوباتی است که هیات مدیره بانک پاسارگارد با آنها موافقت کرده است .

?قاسمی افزود: در صورت رسیدن توافقات سفر مردادماه به استان لرستان، در قالب طرح هایی به بانک پاسارگارد، حتما بررسی و در صورت تصویب اجرایی می شوند تا گام بلندی در توسعه استان برداشته و مدلی از همکاری بانک پاسارگارد را به کل کشور معرفی نماييم.

? در پایان این دیدار نماینده ولی فقیه در استان لرستان از اعزام مجدد هیاتی از طرف بانک پاسارگارد کشور به استان لرستان تقدیر کرد و عنوان کرد: به طور یقین مدیران اجرایی استان لرستان از اجرایی شدن توافقات مذکور استقبال و از هیچ تلاشی دریغ نخواهند ورزيد.

99/10/2

برچسب‌ها:, , , , ,