حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد و ابوطالب شفقت استاندار لرستان با صدور پیامی شهادت خادم ملت ، حضرت حجه السلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی و همراهانش را تسلیت گفتند .

حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد و ابوطالب شفقت استاندار لرستان با صدور پیامی شهادت خادم ملت ، حضرت حجه السلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی و همراهانش را تسلیت گفتند .
اردیبهشت 31, 1403
37 بازدید

بسم رب الشهدا و الصدیقین وَلاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُواْ فِی سَبِيلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاء عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ؛ شهادت خادم ملت ، حضرت حجه السلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی و همراهانش در سانحه ی سقوط بالگرد حامل ایشان اندوهی عظیم را برای ملت ایران و ملت ها آزاده جهان رقم زد. مسیر شهادت این […]

بسم رب الشهدا و الصدیقین
وَلاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُواْ فِی سَبِيلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاء عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ؛

شهادت خادم ملت ، حضرت حجه السلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی و همراهانش در سانحه ی سقوط بالگرد حامل ایشان اندوهی عظیم را برای ملت ایران و ملت ها آزاده جهان رقم زد.

مسیر شهادت این سید والامقام و خادم محرومان نمایانگر اخلاص و وروحیه ی جهادی ایشان برای خدمت رسانی به مردم و رفع مشکلات کشور تا پای جان بودو عشق و علاقه ی شهید حجه السلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی به مولایش حضرت علی بن موسی الرضا(ع) با شهادت ایشان در روز ولادت این امام همام تکمیل شد.

امروز مردم ایران در غم از دست دادن خادم ملت و سرباز ولایت به سوگ نشسته اندو با عزاداری و ابراز غم و اندوه مراتب قدر شناسی خود را از این شهید مخلص اعلام می دارند.

ملت شهید پرور ایران اسلامی روزهای سخت و دشواری را با صبر بر مصیبت و وحدت کلمه و تبعیت از مقام معظم رهبری پشت سر گذارده و همواره ثابت کرده اند که در این شرایط ، متحدتر، ناگسستنی تر و در کنار هم در سایه ی رهبری مقام عظمای ولایت و مرجعیت و قائد عظیم الشان مسلمین جهان(مدظله العالی) مسیر آرمان های خود را مصمم تر ادامه خواهند داد.

داغ جانگداز فقدان خادم الرضا و سیدالشهدای خدمت حضرت حجه السلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی و همچنین وزیر امور خارجه جهادی و پرتلاش، نماینده ولی فقیه و امام جمعه و استاندار آذربایجان شرقی و دیگر همراهان ایشان گرچه سخت و دشوار است اما ما همراه با ملت ایران با پیشه کردن صبر ، این مصیبت سخت را تحمل کرده و همانگونه که رهبر فرزانه انقلاب اشاره فرمودند ، مسیر خدمت به مردم مختل نشده بلکه مسئولان با توان بیشتر به امر خدمت ادامه خواهند داد.

اینجانبان این مصیبت عظمی را به محضر حضرت بقیه الله الاعظم(عج)، مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، ملت بزرگ ایران اسلامی و مستضعفان و ملت های آزاده و خصوصا مردم شهیدپرور و ولایت مدار استان لرستان تسلیت عرض می نماییم و صحت ، سلامتی و طول عمر رهبر معظم انقلاب اسلامی را از خداوند متعال خواستارین .

حجت الاسلام و المسلمین سید احمد شاهرخی                                                                             ابوطالب شفقت
نماینده ولی فقیه در استان لرستان استاندار استان لرستان                                                        استاندار استان لرستان

31 اردیبهشت ۴۰۳ ۱ مطابق با 11 ذی القعده ۱۴۴۵

1403/2/31