جمعی از عشایربسیجی لرستان به‌ مناسبت دهه بصیرت با نماینده ولی‌فقیه در لرستان دیدار کردند.

جمعی از عشایربسیجی لرستان به‌ مناسبت دهه بصیرت با نماینده ولی‌فقیه در لرستان دیدار کردند.
دی 18, 1399
426 بازدید

عکس| دیدار عشایر لرستان با امام جمعه خرم‎آباد ✅ جمعی از عشایربسیجی لرستان به‌ مناسبت دهه بصیرت با نماینده ولی‌فقیه در لرستان دیدار کردند. ? به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه لرستان، امروز چهارشنبه، ۱۷ دی ماه به‌مناسبت گرامی‌‎داشت دهه بصیرت، جمعی از عشایر لرستان با حجت‌الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی […]

عکس| دیدار عشایر لرستان با امام جمعه خرم‎آباد

✅ جمعی از عشایربسیجی لرستان به‌ مناسبت دهه بصیرت با نماینده ولی‌فقیه در لرستان دیدار کردند.

? به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه لرستان، امروز چهارشنبه، ۱۷ دی ماه به‌مناسبت گرامی‌‎داشت دهه بصیرت، جمعی از عشایر لرستان با حجت‌الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه خرم‎آباد دیدار کردند.

#خبرتکمیلی

✅ حجت‌الاسلام سیداحمدرضا شاهرخی، نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان، ۱۷ دی‌ماه در دیدار با بسیجیان عشایر این استان با اشاره به نقش پررنگ عشایر در تحقق فرامین مقام معظم رهبری، اظهار کرد: نقش عشایر به عنوان قشر مولد و تولیدکننده جامعه در تحقق اقتصاد مقاومتی پررنگ و اثرگذار است، چراکه هر چادر عشایر، یک پایگاه اقتصاد مقاومتی است.

?وی به کثرت جامعه عشایری لرستان با توجه به موقعیت جغرافیایی این استان اشاره کرد و گفت: ما از وقتی خود را شناختیم در میان عشایر بودیم و گذشتگان ما هم با عشایر بوده و اخلاق عشایری داشتند.

?شاهرخی با یادآوری اینکه آیین منزل ما محل رفت‌وآمدهای عشایر و حل‌وفصل مشکلات آنان بود، اضافه کرد: عشایر لرستان همواره به اهل‌ بیت(ع) ارادت داشته و اوج ارادت را در تکریم آنان به سادات می‌توان مشاهده کرد.

?نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان با تأکید بر اینکه عشایر قشر تولیدکننده، کم‌مصرف و اهل قناعت هستند و کشور ما از جهت سیاسی، امنیتی و اجتماعی نیازمند عشایر است، تصریح کرد: عشایر به‌عنوان ذخایر انقلاب در امنیت کشور نقش بی‌نظیری دارند.

?وی با بیان اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، منافقان در مرزهای کشور ناامنی ایجاد کردند، تصریح کرد: توطئه‌های دشمنان و منافقان با حضور عشایر و نقش‌آفرینی آنان نقش بر آب شد و بر همین اساس امام راحل با هوشمندی تمام در پنجم آذر ۵۸، فرمان تشکیل بسیج ۲۰ میلیونی را برای تقویت آمادگی دفاعی و قدرت بازدارندگی کشور ایجاد شد.

?شاهرخی با ابراز خرسندی از عملکرد مطلوب بسیج عشایری سپاه لرستان، افزود: با توجه به نوع زندگی که عشایر دارند باید با برنامه‌ریزی و کار جهادی تلاش کرد تا محرومیت‌های عشایر برطرف شود.

?نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان با اشاره به فعالیت مطلوب بسیج عشایری سپاه لرستان در زدودن چهره محرومیت در مناطق عشایری لرستان، ادامه داد: خدمات نظام و رسیدگی بسیج عشایری سپاه لرستان به مشکلات و چالش‌های عشایر قابل تقدیر است.

99/10/17

? پایگاه اطلاع رسانی:
https://shahrokhy.ir/

?کانال تلگرام:
https://t.me/Shahrokhy_ir

?کانال ایتا:
http://eitaa.com/shahrokhy_ir

#دیدار_جمعی_از_عشایر_بسیجی_لرستان_به‌_مناسبت_دهه_بصیرت_با_نماینده_ولی‌_فقیه_لرستان

#دیدار_عشایر_بسیجی_لرستان_به‌_مناسبت_دهه_بصیرت_با_نماینده_ولی‌_فقیه_لرستان

#بسیجی_لرستان_به‌_مناسبت_دهه_بصیرت_با_نماینده_ولی‌_فقیه_لرستان

#دهه_بصیرت  #عشایر

#نماینده_ولی_فقیه_در_استان_لرستان_و_امام_جمعه_خرم آباد

#نماینده_ولی_فقیه_در_استان_لرستان

#حجت_الاسلام_و_المسلمین_سید_احمد_رضا_شاهرخی_نماینده_ولی_فقیه_در_استان_لرستان

#سید_احمد_رضا_شاهرخی  #احمد_رضا_شاهرخی#شاهرخی

برچسب‌ها:,