جلسه هیئت رئیسه دانشگاه فرهنگیان استان لرستان به منظور معرفی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان لرستان با حضور نماینده ولی فقیه در استان لرستان برگزار شد.

جلسه هیئت رئیسه دانشگاه فرهنگیان استان لرستان به منظور معرفی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان لرستان با حضور نماینده ولی فقیه در استان لرستان برگزار شد.
آذر 23, 1399
491 بازدید

✅ به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان؛ عصر امروز بیست و دوم آذر ماه، جلسه هیئت رئیسه دانشگاه فرهنگیان استان لرستان با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان، دکتر جودکی رئیس دانشگاه فرهنگیان استان و حجت الاسلام و المسلمین حاتمی مسئول […]

✅ به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان؛ عصر امروز بیست و دوم آذر ماه، جلسه هیئت رئیسه دانشگاه فرهنگیان استان لرستان با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان، دکتر جودکی رئیس دانشگاه فرهنگیان استان و حجت الاسلام و المسلمین حاتمی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه لرستان به منظور معرفی حجت الاسلام مویدی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان لرستان در دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان برگزار شد.

 

✅ حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه فرهنگیان لرستان به منظور معرفی مسئول نهاد رهبری دانشگاه فرهنگیان استان با بیان اینکه انتظار می‌رود که کارکنان این دانشگاه الگو و نمونه باشند، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب فرهنگی بوده و در مسیر این انقلاب فرهنگی راه سخت و دشواری را برای پیروزی و تداوم آن طی کرده‌ایم.

?وی با اشاره اینکه وقتی انقلاب اسلامی ایران فرهنگی شد، تأثیر خود را در جای جای جهان خواهد گذاشت، افزود: سختی‌ها و مشکلاتی که دشمنان برای انقلاب ایجاد کرده در راستای همین فرهنگی بودن انقلاب ما بوده است.

?نماینده ولی‌فقیه در لرستان، توطئه، کودتا، تحریم، ترور، جنگ داخلی، تحمیل جنگ هشت ساله را همه در راستای اقدامات دشمنان برشمرد و ادامه داد: دشمنان از انقلاب فرهنگی ما واهمه داشته است.

?حجت الاسلام شاهرخی با اشاره به فرهنگ مادی گری و اشرافی گری غربی، تصریح کرد: وقتی سلطه فرهنگی محقق شود بقیه سلطه‌های سیاسی، اقتصادی و… هم صورت می‌گیرد.

?وی با تاکید بر اینکه دشمن هم ابتدا به سراغ ترور چهره‌های فرهنگی انقلاب رفت، افزود: چهره‌های فرهنگی، پایه‌های فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

?نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان اینکه تداوم این انقلاب و نظام به بحث تعلیم و تربیت اسلامی گره خورده است، گفت: جایی که می‌تواند این نقش آفرینی را انجام دهد، دانشگاه فرهنگیان است.

?حجت الاسلام شاهرخی با تاکید بر اینکه تعلیم و تربیت اسلامی باید بر جان و دل جوانان و مردم حاکم شود، بیان داشت: حوزه‌های علمیه، دانشگاه‌ها، کانون‌های مساجد، کانون‌های قرآنی و… نیز در این رابطه تأثیر گذار هستند اما این مأموریت خاص و ویژه، بر عهده دانشگاه فرهنگیان است.

?وی با اشاره به برخی مشکلات این دانشگاه در استان، عنوان کرد: به طور حتم پیگیری‌های لازم را برای رفع این مشکلات در استان انجام خواهیم داد.99/9/22

? پایگاه اطلاع رسانی:
https://shahrokhy.ir/

?کانال تلگرام:
https://t.me/Shahrokhy_ir

?کانال ایتا:
http://eitaa.com/shahrokhy_ir

برچسب‌ها: