جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی برای برگزاری هرچه بهتر دوازدهمین همایش بین‌المللی «سیره علوی»، شنبه، ۱۱ بهمن ماه به ریاست حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و با حضور روسای دانشگاه های استان و مدیران ادارات و دستگاه‌های مربوطه برگزارشد.

جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی برای برگزاری هرچه بهتر دوازدهمین همایش بین‌المللی «سیره علوی»، شنبه، ۱۱ بهمن ماه به ریاست حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و با حضور روسای دانشگاه های استان و مدیران ادارات و دستگاه‌های مربوطه برگزارشد.
بهمن 12, 1399
377 بازدید

جلسه هماهنگی برگزاری دوازدهمین همایش بین‌المللی سیره علوی در استان لرستان ✅ به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان، صبح امروز یازدهم بهمن ماه، جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی برای برگزاری هرچه بهتر دوازدهمین همایش بین‌المللی «سیره علوی»، شنبه، ۱۱ بهمن ماه به ریاست حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی […]

جلسه هماهنگی برگزاری دوازدهمین همایش بین‌المللی سیره علوی در استان لرستان

✅ به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان، صبح امروز یازدهم بهمن ماه، جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی برای برگزاری هرچه بهتر دوازدهمین همایش بین‌المللی «سیره علوی»، شنبه، ۱۱ بهمن ماه به ریاست حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و با حضور روسای دانشگاه های استان و مدیران ادارات و دستگاه‌های مربوطه در حال برگزاری است.

#خبرتکمیلی

✅ حجت‌الاسلام و المسلمین سیداحمدرضا شاهرخی، نماینده ولی‌فقیه در لرستان، در جلسه برنامه‌ریزی دوازدهمین همایش سیره علوی که با حضور رؤسای دانشگاه‌های استان، در خرم‎آباد برگزار شد، اظهار کرد: علم در حال پیشرفت است و اگر علم و اختراعات در اختیار ظالمان قرار گیرد، موجب ترویج ظلم و ستم می‌شود.

?وی با بیان اینکه دشمنان به‌دنبال کم‌رنگ کردن ارزش‌ها هستند و در مقابل دشمنان باید عزم خود را برای ترویج فضایل اخلاقی بیشتر کنیم، افزود: نتایج و محصولات همایش سیره علوی باید در سطح جامعه تأثیرگذار باشد و محورهای آن مطابق با نیاز روز و کاربردی باشد.

?شاهرخی با تأکید بر اینکه محتواهای تولید شده در یازده دوره سیره علوی باید در جامعه ترویج یابد، ادامه داد: لازم است نظرسنجی در خصوص آشنایی مردم استان با همایش سیره علوی از سوی جهاد دانشگاهی انجام شود.

?نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به اینکه در همایش سیره علوی باید تمام دانشگاه‌ها و متولیان امر فرهنگ مشارکت داشته باشند، اضافه کرد: کمیته‌های همایش سیره علوی، راه‌ها و روش‌هایی را برای کاربردی کردن نتایج سیره علوی در جامعه مشخص کند.

?وی با بیان اینکه همایش سیره علوی در حد و توان خود می‌تواند مشکلات را حل کند و تمام مشکلات فقط با برگزاری یک همایش حل نمی‌شود، افزود: این‌گونه همایش‌ها جنبه مکملی برای حل مشکلات دارد کما اینکه کیفیت‌بخشی به مقالات مهم است.

?شاهرخی بر لزوم حمایت از پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد با موضوع سیره علوی از سوی دانشگاه‌ها تأکید کرد و گفت: تشکل‌های دانشجویی، حوزه های علمیه، طرح تربیتی صالحین سپاه و افراد متخصص در نهج‌البلاغه نیز در این همایش مشارکت داشته باشند.

?نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به اینکه در برگزاری همایش سیره علوی باید ریزهزینه‌های همایش مشخص شود، افزود: هر دانشگاهی که پرداخت هزینه‌ای را متقبل می‌شود باید سهم خود را پرداخت کند.

99/11/11

☑️ پایگاه اطلاع رسانی:
https://shahrokhy.ir/

✅کانال تلگرام:
https://t.me/Shahrokhy_ir

✅ کانال ایتا:
http://eitaa.com/shahrokhy_ir

#نماینده_ولی_فقیه_در_استان_لرستان_و_امام_جمعه_خرم آباد

#نماینده_ولی_فقیه_در_استان_لرستان

#حجت_الاسلام_و_المسلمین_سید_احمد_رضا_شاهرخی_نماینده_ولی_فقیه_در_استان_لرستان

#سید_احمد_رضا_شاهرخی  #احمد_رضا_شاهرخی#شاهرخی

برچسب‌ها: