جلسه هماهنگی برگزاری همایش بین‌المللی سیره علوی در لرستان

جلسه هماهنگی برگزاری همایش بین‌المللی سیره علوی در لرستان
مرداد 21, 1399
336 بازدید

جلسه هماهنگی برگزاری همایش بین‌المللی سیره علوی در لرستان به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان صبح امروز بیستم مرداد ماه، جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی برای برگزاری یازدهمین همایش بین‌المللی «سیره علوی»، به ریاست حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان و رییس بنیاد بین المللی […]

جلسه هماهنگی برگزاری همایش بین‌المللی سیره علوی در لرستان

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان صبح امروز بیستم مرداد ماه، جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی برای برگزاری یازدهمین همایش بین‌المللی «سیره علوی»، به ریاست حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان و رییس بنیاد بین المللی غدیر استان لرستان و با حضور اعضاء محترم این بنیاد ،در دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان برگزار شد.

حجت الاسلام سید احمد رضا شاهرخی امروز دوشنبه در جلسه هماهنگی برگزاری همایش بین المللی سیره علوی در سخنانی با اشاره به اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی به دنبال تحقق فضیلت‌ها است اظهار داشت: شهدا برای تحقق فضیلت‌ها، ارتقای فرهنگ دینی، توسعه متوازن و همه جانبه به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

وی با تاکید بر اینکه تحقق جمهوری اسلامی برای تحقق فضیلت‌ها و پیشرفت مادی و معنوی بوده است گفت: مبارزه با فساد، تحقق سبک زندگی اسلامی، تحقق عدالت، اخلاق و معنویت از اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان اینکه تبیین کننده این اهداف امام علی (ع) بوده است افزود: با برگزاری همایش سیره علوی، فضیلت‌هایی که امام علی (ع) پایبند به آنها بوده و تلاش کرده آنها را در جامعه اجرا کند ترویج داده می‌شود.

حجت الاسلام شاهرخی بیان داشت: با راه و روش امام علی (ع) می‌توان حکومتی را اداره کرد که در آن شاهد ارتقا و رشد فرهنگی، توسعه متوازن برای عموم مردم و… باشیم.

وی افزود: در برگزاری این همایش از ظرفیت صدا و سیما، رسانه‌ها، گروههای جهادی و… باید استفاده کرد.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان همچنین بر ضرورت فضا سازی و انجام تبلیغات لازم از سوی شهرداری در این رابطه تاکید کرد.