جلسه شورای اداری استان لرستان با موضوع امضای تفاهم‌نامه تأمین زمین و ساخت ۳۰۰۰ واحد مسکونی و ساماندهی اشتغال و کارآفرینی ایثارگران

جلسه شورای اداری استان لرستان با موضوع امضای تفاهم‌نامه تأمین زمین و ساخت ۳۰۰۰ واحد مسکونی و ساماندهی اشتغال و کارآفرینی ایثارگران
مرداد 23, 1399
342 بازدید

جلسه شورای اداری استان لرستان امروز پنج‌شنبه، ۲۳ مرداد ماه با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه خرم‌آباد، آقای دکتر اوحدی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور، سیدموسی خادمی استاندار لرستان و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان لرستان در محل سالن جلسات […]

جلسه شورای اداری استان لرستان امروز پنج‌شنبه، ۲۳ مرداد ماه با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه خرم‌آباد، آقای دکتر اوحدی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور، سیدموسی خادمی استاندار لرستان و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان لرستان در محل سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد.

حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی امروز پنجشنبه ۲۳ مرداد ماه، در جلسه شورای اداری استان لرستان با اشاره به ظرفیت‌های لرستان در حوزه‌های مختلف اظهار داشت: می‌طلبد که بنیاد شهید در قالب سیستم‌های سرمایه گذاری خود مانند کوثر در لرستان و حوزه اشتغال این استان سرمایه گذاری کند.

وی با اشاره به تعطیلی برخی واحدهای اقتصادی و تولیدی لرستان عنوان کرد: متأسفانه جدیت لازم از سوی وزارت صنعت و همچنین هیئت مدیره این واحدها برای تعیین تکلیف کارخانه‌های تعطیل وجود ندارد.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به بیکاری فرزندان شهدا در لرستان بیان داشت: آمارها در این رابطه قابل قبول نیست.

حجت الاسلام شاهرخی بر ضرورت تشکیل کارگروه ویژه ارتقا فرهنگی و توسعه لرستان در مرکز تاکید کرد و گفت: همچنین می‌طلبد که سهم لرستان از اعتبارات و بودجه ملی افزایش پیدا کند.

وی با اشاره به ظرفیت‌های حوزه آب لرستان تصریح کرد: متأسفانه با وجود این ظرفیت‌ها لرستان در حوزه سدسازی و برداشت آب توفیق لازم را نداشته است.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به پیگیری برای سرمایه گذاری نهادهایی مانند ستاد اجرایی فرمان امام در لرستان گفت: ضرورت دارد که کارگروه ویژه ارتقا فرهنگی و توسعه لرستان تشکیل شود.

حجت الاسلام شاهرخی با اشاره به وجود فضای همدلی و وحدت در لرستان عنوان کرد: خوشبختانه با حضور نیروهای جهادی و جوانان انقلابی یک صدای واحد و صدای وحدت در استان بلند است و امیدواریم با حمایت مسئولان زمینه حل مشکلات لرستان در حوزه‌های مختلف فراهم شود