تجلیل کاروان خدام رضوی از مدافعان سلامت

تجلیل کاروان خدام رضوی از مدافعان سلامت
تیر 10, 1399
348 بازدید

جلسه تجلیل کاروان خدام رضوی از مدافعان سلامت ، جهادگران و طلاب جهادی عرصه سلامت و مقابله با کرونا ویروس در جلسه ای با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی ، نماینده ولی فقیه در استان لرستان، توسط خادمان رضوی از مدافعان عرصه سلامت و مبارزه با کرونا ویروس تجلیل و قدردانی شد . […]

جلسه تجلیل کاروان خدام رضوی از مدافعان سلامت ، جهادگران و طلاب جهادی عرصه سلامت و مقابله با کرونا ویروس

در جلسه ای با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی ، نماینده ولی فقیه در استان لرستان، توسط خادمان رضوی از مدافعان عرصه سلامت و مبارزه با کرونا ویروس تجلیل و قدردانی شد . در این دیدار بسته‌های متبرک و هدایای استان قدس رضوی به پزشکان، پرستاران ، طلاب جهادی و جهادگران عرصه سلامت در مراکز درمانی استان لرستان اهدا کردند.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان ظهر امروز در مراسم تجلیل از مدافعان سلامت، جهادگران و طلاب جهادی عرصه سلامت و مقابله با کرونا که با حضور خادمان حرم امام رضا (ع) در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد با بیان اینکه حضور کاروان خادمان حرم امام رضا (ع) به همراه پرچم متبرک بارگاه حرم در کشورهایی در محور مقاومت، اماکن، در جمع خانواده‌های شهیدان جبهه مقاومت اسلامی پیشینه درخشانی دارد اظهار داشت: اصل همبستگی و تعاون یک اصل اساسی در اصول اسلامی است و تا این همبستگی وجود دارد با یاری خداوند خواهیم توانست پله‌های رفیع و پیشرفت را از جهت پیشرفت تعالی، فرهنگی، دینی و اقتصادی نائل خواهیم شد.

وی افزود: در ایران اسلامی در جنگ تحمیلی، فراز و نشیب‌های کشور همواره شاهد وحدت و همبستگی بوده‌ایم و قله آن ولایت ائمه(ع) و عشق به اهل بیت (ع) است که در ایران اسلامی محبت امام رضا (ع) سبب همبستگی ایران با طوایف، اقوام و زبان‌های مختلف شده است.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: ولایت امام رضا (ع) سبب شده امروز در استان لرستان با حضور خادمان آن حضرت جهت قدردانی از جهادگران انقلابی،کادر درمان، پزشکان، پرستاران، پیراپزشکان، نیروهای خدماتی و اداری که در خط مقدم مبارزه با کرونا حضور داشتند دور هم جمع شویم.

وی بیان کرد: همه ما وظیفه داریم جهت همراهی با کادر درمان و پرستاران در راستای مقابله با کرونا توصیه‌های بهداشتی و نظافتی را رعایت کنیم، در مقطعی از زمان بسیاری از فعالیت‌های اقتصادی به واسطه شیوع کرونا تعطیل شد ولی نمی‌شود برای مدت طولانی فعالیت‌های اقصادی یک کشور تعطیل شود. بلکه مردم باید با رعایت اصول بهداشتی جهت قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا تلاش کنند و از تجمع در مراکز خرید و حضور در مراسم ترحیم و عروسی خودداری کنند.

حجت الاسلام شاهرخی گفت: گرفتن جشن پایان ویروس کرونا مستلزم وفاق، همدلی و اتحاد بین مردم و همچنین رعایت توصیه‌های بهداشتی مسئولان علوم پزشکی است.

وی تصریح کرد: در استان لرستان حضور خودجوش و داوطلبانه روحانیت در راستای غسل و تدفین فوتی‌های ناشی از کرونا برگه افتخاری برای جامعه روحانیت استان است که این وظیفه را به خوبی انجام دادند.