به مناسبت هفته پست صورت گرفت :ديدار مديرکل پست استان لرستان با نماينده ولی فقيه در استان لرستان و امام جمعه شهرستان خرم آباد

 به مناسبت هفته پست صورت گرفت :ديدار مديرکل پست استان لرستان با نماينده ولی فقيه در استان لرستان و امام جمعه شهرستان خرم آباد
مهر 25, 1399
338 بازدید

  ✅ به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان ، همزمان با آغاز هفته پست، صبح امروز، نوزدهم مهرماه، آقای ناظری مدیرکل پست استان لرستان با حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماينده ولی فقيه در استان و امام جمعه شهرستان خرم آباد دیدار و گفتگو کرد . ?مدیرکل پست استان […]

 

✅ به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان ، همزمان با آغاز هفته پست، صبح امروز، نوزدهم مهرماه، آقای ناظری مدیرکل پست استان لرستان با حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماينده ولی فقيه در استان و امام جمعه شهرستان خرم آباد دیدار و گفتگو کرد .

?مدیرکل پست استان لرستان در این دیدار به ارائه گزارش عملکرد پست استان لرستان در یکساله گذشته و تشریح زیرساخت ها و شبکه گسترده پست استان پرداخت .

 

✅ حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی ظهر امروز به مناسبت هفته پست طی دیدار با مدیر و جمعی از کارکنان شرکت پست استان لرستان که در دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان برگزار شد ضمن تبریک هفته پست اظهار داشت:صنعت پست جز قدیمی ترین و مردمی ترین نهادهای ارتباطی در کشور ونام آشنا است.

?وی افزود:در نظام جمهوری اسلامی خدمات پست متنوع ،فراگیر ، وسیع و گسترده است. برهمین اساس شرکت پست نقش مهمی در بهره وری و رشد اقتصادی دارد و همچنین با گسترش بازار الکترونیک در راستای ارائه خدمات به مردم اقدامات بسیار خوبی انجام داده است.

?نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: پیاده شدن دولت الکترونیک و ارائه بخش قابل توجهی از خدمات و تصدی گری دولت به اداره پست و پیشخوان ها در توسعه دولت الکترونیک بسیار موثر است .

?وی با اشاره به مزیت های دولت الکترونیک بیان کرد: توسعه دولت الکترونیک سبب کاهش رفت و آمد به شهر شده، کاهش رفت و آمد بین شهری می گردد.

?حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر در عصراطلاعات هستیم و در این مسابقه اطلاعات هر تشکیلاتی سرعت ،دقت و امنیت بیشتری داشته باشد برنده این مسابقه اطلاعاتی است و می تواند خدمات بیشتری ارائه کند.

?وی تصریح کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا باید رصد کنیم چه خدمات جدیدی توسط شرکت پست در سطح بین الملل در حال اجرا است و تلاش کنیم آن خدمات رامطابق با فرهنگ اسلامی و ایرانی بومی سازی کنیم. البته ورود به مسابقه رقابتی اقتصادی از جمله حمل و نقل در ارسال مراسلات در سطح بین الملل امر مهمی است که با توجه به ضریب هوش ایرانی که از متوسط جهانی بالاتر است، می توان با موفقیت عمل کرد.

?نماینده ولی فقیه در لرستان خاطر نشان کرد: در نظام جمهوری اسلامی باید در درون اداره ها حاکمیت دینی ،اخلاقی و قرآنی حاکم باشد.

?وی اظهار داشت: مجموعه مدیرانی که در سطح استان خدمت می کنند باید در تعامل با مردم و کارکنان خود منشور اخلاقی امام علی (ع) را مدنظرقرار بدهند و افرادی که شایسته، متعهد، دانا و توانا هستند مسئولیت به آنها واگذار شود.

?حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با اشاره به اهمیت ایجاد فرصت شغلی برابرافزود: آنچه امروز مردم را آزار می دهد فرصت های شغلی نابرابر و استخدام های فامیلی است. در همین راستا باید بازرسی ادارات، حراست، رسیدگی به شکایات فعال و با دقت به وظیفه خودشان بر اساس عدل و انصاف عمل کنند .